روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز:

بازی فردابرای فوتبال آذربایجان مهم است/هواداران به ورزشگاه بیایند

تبریز- سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با اشاره به اهمیت بازی تیمش با پدیده گفت: بازی با پدیده برای فوتبال آذربایجان مهم است و باید ما این بازی را پیروز شویم.

بازی فردابرای فوتبال آذربایجان مهم است/هواداران به ورزشگاه بیایند

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا مهاجری عصر امروز چهارشنبه در نشست خبری قبل از بازی ماشین سازی تبریز با پدیده مشهد در جمع خبرنگاران در تبریز گفت: بازی مهمی داریم و از تمام هواداران می‌خواهم که به ورزشگاه بیایند چراکه این دیدار برای فوتبال تبریز و آذربایجان اهمیت بالایی دارد.

مهاجری با اشاره به اینکه پدیده تیم شایسته ای است گفت: کمتر در فضای فوتبال مشهد تیمی به این خوبی و هماهنگی دیده می‌شود. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم نتیجه خوبی بگیریم.

وی گفت: باید فردا با تمام تمرکز مقابل تیم شایسته‌ای به نام پدیده به میدان برویم و تنها چیزی که می‌گویم این است که با تمام توان و تمرکز از حق خودمان دفاع می‌کنیم.

سرمربی ماشین سازی با اشاره به اینکه سال‌ها در فوتبال مشهد بودم و در ابومسلم بازی کردم و در پدیده مربی بودم اما تمام هوش و حواسم مربوط به ماشین‌سازی است، افزود: می‌خواهم از اعتبار فوتبال شهرمان دفاع کنم. ما زمان زیادی برای انجام کارهای فنی نداشتیم. فقط دو جلسه تمرین مفید داشتیم.

وی سپس ادامه داد: پدیده از تیم‌های خوب لیگ‌برتر است و اگر از نظر روانی خوب باشیم موفق می‌شویم و پیروز خواهیم شد.

مهاجری ادامه داد: فردا آخرین بازی فصل ماست و امیدوارم از میزبانی‌مان استفاده کرده و ضمن ارائه بازی خوب، سه امتیاز را بگیریم.

وی با تاکید بر اینکه فردا با تمام قدرت برابر پدیده قرار می‌گیریم، گفت: آنها تیمی هستند که تا اینجا قدرتمند نشان داده اند و اگر دقت و تمرکز بازی‌های گذشته را داشته باشیم، می‌توانیم نتیجه خوبی را بگیریم.

مهاجری در خصوص دیدار تیمش با پرسپولیس و توقف آنها در ورزشگاه آزادی گفت: بازی خوبی برابر پرسپولیس انجام دادیم و بچه‌ها خوب بودند و می‌خواهیم فردا با تمرکز گام به مسابقه بگذاریم.

وی گفت: از تماشاگران تبریزی نیز به خاطر حمایت‌شان تشکر می‌کنم. ما در ورزشگاه بنیان دیزل چیزی جز تشویق و حمایت ندیدم.

سرمربی ماشین سازی با اشاره به اینکه قبل از بازی با پرسپولیس یکسری مسائل پیش آمد و هجمه‌هایی علیه ما به وجود آوردند گفت: ما سعی کردیم با بازیکنانی که داریم لیگ را تمام کنیم. بعداز حواشی قبل از بازی با پرسپولیس مجبور شدیم تصمیم انضباطی بگیریم. فردا با همان بازیکنانی که در بازی با پرسپولیس داشتیم، به میدان می‌رویم و امیدواریم لیگ را به خوبی به پایان برسانیم.

وی در خصوص برنامه اش برای فصل آینده لیگ برتر نیز گفت: 70 درصد از بازیکنان تیمش برای فصل آینده قرارداد دارند و منتظریم فصل تمام شود. بعد از اتمام این بازی، تمام سیاست‌های سال آینده را با مدیر باشگاه در میان می‌گذاریم.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان