روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

فوتبال جهان؛ ادعای خبرگزاری ایتالیایی: قطری‌‌ها برای خرید باشگاه رم وارد مذاکره شدند

فوتبال جهان - یک منبع خبری در کشور ایتالیا مدعی شده است که قطری‌ها برای خرید جالوروسی دست به کار شده‌اند.

فوتبال جهان؛ ادعای خبرگزاری ایتالیایی: قطری‌‌ها برای خرید باشگاه رم وارد مذاکره شدند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، خبرگزاری «آدنکرونوس» ایتالیا با انتشار خبری مدعی شده است که قطری‌ها به خرید باشگاه رم تمایل نشان داده‌اند و گویا این اتفاق از طریق کانال‌های خصوصی صورت گرفته است.

رم در حال حاضر هم با قطری‌ها رابطه تجاری دارد، چرا که خطوط هوایی قطر اسپانسر اصلی این باشگاه است و پیش از این هم اخباری درباره تمایل گروه سرمایه‌گذاری ورزشی قطر (QSI) به خرید جالوروسی منتشر شده بود. اگرچه جیمز پالوتا، مالک باشگاه رم فوراً این خبر را کذب خواند، اما خبرگزاری آدنکرونوس اکنون مدعی شده که حتی مذاکراتی میان طرفین صورت گرفته است.

آدنکرونوس نوشته از آنجایی که طبق قوانین یوفا، دو تیمی که تحت مالکیت یک شرکت، سازمان، مؤسسه یا شخص حقیقی و حقوقی باشند نمی‌توانند در لیگ اروپا یا لیگ قهرمانان اروپا شرکت کنند، گروه سرمایه‌گذاری ورزشی قطر که مالک باشگاه پاری‌سن‌ژرمن هم هست نمی‌تواند مستقیماً برای خرید رم اقدام کند و به همین دلیل از طریق یک طرف سوم با هویت خصوصی برای خرید جالوروسی دست به کار می‌شود.

 

این خبرگزاری به نقل از یک منبع نزدیک به قطری‌ها نوشته است: او (ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن) می‌خواهد که حرف آخر را او بزند. او برای انجام این کار مردد است. مذاکراتی صورت گرفته است، اما هیچ‌کس نمی‌داند که روند مذاکرات در چه مرحله‌ای قرار دارد.

خبرگزاری آدنکرونوس در ادامه دلیل دیگری برای صحت داشتن خبر مذاکره قطری‌ها برای خرید باشگاه رم ذکر کرده و مدعی شده که بحث خرید این باشگاه در مکالمه‌ای میان جوزپه کونته، نخست وزیر ایتالیا و امیر قطر، تمیم بن‌حمد آل‌ثانی مطرح شده است. این رسانه به نقل از جوزپه کونته نوشته است: «شنیده‌ام (خطاب به امیر قطر) که در شرف خرید رم هستید». گویا امیر قطر هم با یک لبخند به نخست وزیر ایتالیا پاسخ داده است.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان