روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

مصدق خبر داد؛

تدوین لوایح قضائی به نفع مردم و جلب کننده اطمینان آن ها

معاون حقوقی قوه قضائیه از تدوین لوایح قضائی به نفع مردم و جلب کننده اطمینان آن ها خبر داد.

تدوین لوایح قضائی به نفع مردم و جلب کننده اطمینان آن ها

تدوین لوایح قضائی به نفع مردم و جلب کننده اطمینان آن هابه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، حجت الاسلام محمد مصدق معاون حقوقی قوه قضائیه در نشستی که به میزبانی قوه قضائیه و با حضور رئیس مجلس و نمایندگان مجلس برگزار شد، با بیان اینکه تحول در نظام قضایی مورد انتظار رهبری است، گفت: ریاست قوه قضائیه بر همین اساس دستور داد که در دستگاه قضا برنامه تحول راهبردی را پیش بگیریم.

معاون حقوقی قوه قضائیه تصریح کرد: به نمایندگان مجلس به خصوص کمیسیون قضایی این اطمینان را می‌دهم که لوایح را با استفاده از ظرفیت پژوهشگران، اساتید مرکز پژوهش‌های مجلس و مراکز تحقیقاتی خود به گونه‌ای تدوین می‌کنیم که به نفع مردم بوده و اطمینان آن‌ها را جلب کند.

مصدق با بیان اینکه در حوزه تقنین نیاز به برنامه جهادی داریم، عنوان کرد: تاکنون جلسات متعددی با اعضای کمیسیون قضایی مجلس داشته و از نمایندگان که دغدغه حقوقی و احقاق حقوق ملت را دارند تشکر می‌کنم.

معاون حقوقی قوه قضائیه خاطرنشان کرد: در موضوع حق شهروندی و حقوق بشر اظهار نظر‌هایی از سوی کشور‌های دیگر مطرح می‌شود که در واقع در آن‌ها حق 85 میلیون نفر شهروند ایرانی در مسائل امنیتی نادیده گرفته شده و حق یک نفر را می‌بینند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر