روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

کشف ۴۶۰ کیلوگرم مواد مخدر در سیستان و بلوچستان

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: ۴۶۰ کیلوگرم مواد مخدر در ۲ عملیات جداگانه استان سیستان و بلوچستان کشف شد.

کشف 460 کیلوگرم مواد مخدر در سیستان و بلوچستان

کشف 460 کیلوگرم مواد مخدر در سیستان و بلوچستانبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ محمد ملاشاهی فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان  اظهار کرد: مرزداران هنگ مرزی سراوان با اشراف اطلاعاتی به سرنخ‌هایی از ورود محموله موادمخدر به عمق کشور آگاه شدند و بلافاصله با هوشیاری کامل به اجرای کمین و تشدید پوشش منطقه پرداختند.

وی بیان کرد: سوداگران مرگ که قصد داشتند در فرصتی مناسب محموله موادمخدر را وارد کشور کنند با هوشیاری مرزداران در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: مرزداران در این عملیات موفق شدند ضمن توقیف 2 دستگاه خودرو و دستگیری یک نفر قاچاقچی 286 کیلو و 200 گرم انواع مواد مخدر را کشف کنند.

وی ادامه افزود: مرزداران هنگ مرزی زابل نیز در عملیاتی جداگانه توانستند ضمن دستگیری یک نفر قاچاقچی 174 کیلو و 500 گرم مواد مخدر را کشف کنند.

ملاشاهی از همکاری مردم سیستان و بلوچستان با مرزبانی تقدیر کرد و گفت: خادمان مردم در مجموعه نیروی انتظامی تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا مردم شریف ایران در امنیت باشند و این مهم بدون همکاری مردم امکان پذیر نیست.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر