روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

ادعای نجفی در دادسرا: نهاد‌های امنیتی برای میترا صوت می‌فرستادند

خبرگزاری برنا: ساعت 11 صبح امروز هشتم خرداد ماه محمد علی نجفی وارد دادسرای جنایی تهران شد و با جای گرفتن مقابل محمد شهریاری سرپرست دادسرای جنایی تهران از نحوه قتل همسرش میترا استاد و علل وقوع این جنایت گفت: محمد علی نجفی در ابتدای جلسه بازپرسی مدعی شد یکساعت قبل از معرفی خود به پلیس می‌خواستم خودکشی کنم، ولی منصرف شدم. قبل از اینکه خود را به ماموران تسلیم کنم به قم و سرقبر پدرم رفتم.

وی مدعی شد: میترا استاد صدای نجفی را برای نهاد‌های امنیتی می‌فرستاد و آن‌ها برای همسرش ارسال می‌کردند و همین مورد باعث درگیری بین وی و همسردومش بود. بر سر همین موضوع با ایشان به شدت درگیری داشتیم. بار‌ها تاکید کردم که از یکدیگر جدا شویم، ولی حاضر به جدایی نبودند.

محمد علی نجفی در ادامه تاکید کرد به هیچ عنوان قصد کشتن همسرم را نداشتم؛ قصد تهدید داشتم، وقتی مرا با اسلحه به دست دید؛ ترسید و دستش را دور گردنم انداخت همین باعث شلیک گلوله‌ها شد.

نجفی با بیان اینکه در مدت پس از ازدواج اثری از خیانت ایشان به خود ندیدم افزود:، ولی مدام میترا استاد مرا تهدید به خیانت و ارتباط با مردانی که قبل از من با آن‌ها ارتباط داشت می‌کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه میترا استاد همیشه مرا تهدید می‌کرد که زندگی ات را نابود خواهم کرد گفت: همسردومم تاکید داشت که ابتدا زندگی زن اولم و دخترم را از بین می‌برد و سپس با خیانت به من زندگی مرا نابود خواهد کرد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر