روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

معاون منابع انسانی استانداری تهران تاکید کرد

لزوم اتخاذ تدابیر مدیریت مصرف برق برای دستگاه‌های اجرایی استان تهران

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران بر لزوم اتخاذ تدابیر برای مدیریت مصرف برق توسط دستگاه‌های اجرایی در سطح استان تهران تاکید کرد.

لزوم اتخاذ تدابیر مدیریت مصرف برق برای دستگاه‌های اجرایی استان تهران

به گزارش ایسنا، غلامرضا عباس پاشا در نخستین شورای اداری استان تهران در سال 98 گفت: دستگاه‌های اجرایی بر اساس نیازهای مردم تشکیل شده‌اند. لذا وظیفه‌ای غیر از خدمت رسانی به مردم ندارند. بر همین اساس باید تمامی دستگاه‌های اجرایی حداکثر توان و تلاش خود را در جهت خدمت رسانی به مردم به کار گیرند.

وی افزود: به دنبال راهکار قانونی با استفاده از ماده 27 قانون تنظیم بخشی مقررات مالی در خصوص برطرف کردن مشکلات آموزش و پرورش در استان تهران هستیم که امیدواریم از این طریق بتوانیم گام‌های مؤثری در حوزه آموزش و پرورش در سطح استان تهران برداریم.

وی ادامه داد: با توجه به در پیش بودن فصل گرما و افزایش مصرف برق در سطح استان تهران تمامی مدیران دستگاه‌ها و سازمان‌ها باید در حوزه مدیریت مصرف برق به شکلی فعال وارد عمل شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به اینکه دستگاه‌ها برای ارتباطات بین بخشی نیازمند بهره گیری از دولت الکترونیک هستند، افزود: برای تحقق دولت الکترونیک در سطح استان تهران باید از حداکثر منابع و توان موجود استفاده کنیم. در این راستا استفاده از سامانه مکاتبات الکترونیک در دستور کار استانداری تهران قرار گرفته است.

وی افزود: استقرار میز خدمت و تکریم ارباب رجوع در تمامی دستگاه‌های اجرایی استان تهران باید عملیاتی شود.

وی با تاکید بر اهمیت اطلاع رسانی و جریان سازی‌های خبری ادامه داد: در راستای تحقق اطلاع رسانی شفاف و دقیق به شهروندان ارتقای جایگاه روابط عمومی‌ها در ادارات استان بیش از پیش باید مد نظر قرار گیرد تا در این حوزه روابط عمومی‌ها به عنوان رابط میان دستگاه‌ها و شهروندان در جهت اطلاع رسانی دقیق گام بردارند.

وی تاکید کرد: وضعیت بدهی دستگاه‌های اجرایی استان به دستگاه‌های خدمت رسان همچون آب، برق و گاز پیگیری و مقرر شده که این بدهی‌ها پرداخت شود و مشکلات موجود در این حوزه مرتفع شود. همچنین جذب نیروی انسانی جدید در استان تهران به چالش تبدیل شده است و نیاز است که نیروهای قراردادی برای انگیزه بیشتر، تبدیل وضعیت شوند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر