روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

حضور دختران ایرانی در ورزشگاه های فوتبال آزاد شد؟

طبق گفته تاج ، به نظر می رسد، با فراهم شدن شرایط و زیرساخت ها ، بانوان ایرانی می‌توانند از بازی با کامبوج در ورزشگاه آزادی حضور یافته و تیم ملی کشورمان را تشویق کنند.

بحث ورود بانوان ایرانی در ماه‌های اخیر به چالشی جدی برای فدراسیون فوتبال ایران تبدیل شده و با توجه به اصرار فیفا روی این موضوع، مهدی تاج و همکارانش در صدد هستند شرایط حضور خانواده‌ها و بانوان کشورمان را در ورزشگاه‌ها به هر شکلی که امکان آن وجود دارد فراهم کنند.

روز گذشته فیفا اعلام کرد فدراسیون فوتبال ایران از ورود زنان به ورزشگاه‌ها و تماشای بازی‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ مردان حمایت می‌کند و در این زمینه پیشرفت‌هایی نیز حاصل شده است.

این در حالیست که بانوان کشورمان در فینال لیگ قهرمانان آسیا بین دو تیم پرسپولیس و کاشیمای ژاپن هم در ورزشگاه آزادی حضور داشتند.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران امروز (جمعه) در گفتگو با برنامه ورزش و مردم درباره بحث حضور بانوان در ورزشگاه‌ها اظهار داشت:

فدراسیون فوتبال پاسخ نامه فیفا را داده است و در مجموع شرایط خوبی برای حضور خانواده‌ها و بانوان برای بازی‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در ورزشگاه‌ها فراهم شده است. مسئولان کشور برخورد عقلانی و خوبی برای حل این موضوع در نظر گرفته و اگر مشکلات حل شود همه برای حضور در ورزشگاه تشویق می‌شوند. اگر الزامات موردنظر به موقع انجام شود، ما را امیدوار می‌کند تا بتوانیم خانواده‌ها را در آینده به ورزشگاه‌ها راه بدهیم.

با این وضعیت به نظر می‌رسد بانوان ایرانی می‌توانند از بازی رفت با کامبوج در تاریخ ۱۸ مهر با حضور در ورزشگاه آزادی از تیم ملی فوتبال کشورمان حمایت کنند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر