تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا

مدل لباس مجلسی ماکسی با طرح های متفاوت و مد سال

مدل لباس مجلسی ماکسی از انواع لباس های پرطرفدار و محبوب در بین خانم ها با هر رده سنی است این مدل لباس در انواع طرح ها و رنگ های متنوعی موجود است و شما می توانید با پوشیدن آن ظاهری شیک و رسمی در مهمانی ها و مجالس پیدا کنید.

مدل لباس مجلسی ماکسی با طرح های متفاوت و مد سال

مدل لباس مجلسی ماکسی از انواع لباس های پرکاربرد زنانه برای مهمانی و مجالس مختلف است که در انواع رنگ ها و طرح های مختلف دوخته می شود. لباس ماکسی از انواع پیراهن های مناسب است که در اندازه بلند و کوتاه موجود می باشد و شما می توانید از این مدل لباس در مهمانی ها و مجالس مختلف استفاده کنید و شیک پوش تر از همیشه به نظر برسید.

عکس های مدل لباس مجلسی ماکسی

لباس های ماکسی نسبت به بقیه لباس مجلسی های زنانه و دخترانه بلند تر هستند و بلندی قد آن ها گاهی تا قوزک پا می رسد. مدل لباس مجلسی ماکسی در انواع طرح های ماکسی ریون و ماکسی گیپور موجود است و شما می توانید از بین این طرح های متنوع پیراهن ماکسی زیبا و شیکی را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

نیم تنه و دامن ماکسی

مدل و رنگ لباس ماکسی اگر بدرستی انتخاب شود شیک پوش و جذاب تر از همیشه به نظر می رسید بنابراین بهتر است در انتخاب مدل لباس ماکسی حساسیت لازم را به خرج دهید.

مدل لباس مجلسی ماکسی

مدل لباس ماکسی سورمه ای

مدل لباس ماکسی پوشیده و شیک

ماکسی زنانه بلند

مدل لباس ماکسی شیک و زیبا زنانه

لباس عروس ماکسی

مدل لباس عروس ماکسی

مدل ماکسی کار شده

مدل لباس ماکسی کوتاه

مدل لباس مجلسی زیر زانو

لباس مجلسی ماکسی زرد

مدل لباس ماکسی حریر

لباس عروس مدل ماکسی

مدل لباس مجلسی ماکسی

ماکسی قرمز دخترانه

مدل ماکسی ساتن آبی

مدل ماکسی بلند زنانه

مدل لباس ماکسی بلند و شیک

مدل ماکسی گیپور

مدل لباس مجلسی ماکسی

مدل لباس ماکسی ساده و بلند

پیراهن مجلسی ماکسی می توانند ظاهر خانم ها را زیبا و جذاب تر از همیشه نشان دهند این مدل لباس ها به خاطر طراحی خاص و راحتی که دارند باعث متفاوت تر به نظر رسیدن تیپ شما می شوند. بهتر است برای جذابیت بیشتر اندام خود لباس مجلسی های ماکسی را با کفش های پاشنه بلند بپوشید تا خوش تیپ تر به نظر برسید. لباس های ماکسی در انواع طرح های ساده موجود هستند که اغلب خانم ها از این مدل لباس ها در مهمانی ها و مجالس استفاده می کنند.

اگر شما از آن دسته از خانم هایی هستید که ترجیح می دهید در مهمانی ها و مجالس حجاب کامل تری داشته باشید مدل لباس ماکسی پوشیده می توانند برایتان انتخاب ایده آل و مناسبی باشند همچنین اگر تمایل دارید شیک پوش و زیباتر به نظر برسید بهتر است پیراهن ماکسی پوشیده کوتاه و بلند را با کفش پاشنه بلند بپوشید.

مدل لباس مجلسی ماکسی

در این مطلب با جدیدترین مدل لباس مجلسی ماکسی شیک و زیبا آشنا شدید که امیدواریم مورد پسند و قبول شما خانم های شیک پوش واقع شده باشد، در صورت تمایل برای تماشای انواع مدل لباس مجلسی زنانه کلیک کنید.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر