روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

دو زن خطرناک برای آینده ترامپ چه کسانی هستند؟

پیرز مورگان، روزنامه‌نگار سرشناس آمریکایی معتقد است تنها دو نفر هستند که می‌توانند رئیس‌جمهور آمریکا را در انتخابات ۲۰۲۰ شکست دهند.

پیرز مورگان، روزنامه نگار آمریکایی به تازگی مدعی شده است که تنها دو دموکرات هستند که می توانند دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا را در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ شکست دهند. به گفته او، این افراد «میشل اوباما» همسر باراک اوباما و بانوی نخست سابق آمریکا و «اپرا وینفری» تهیه کننده و مجری سرشناس آمریکا و جهان هستند.

اوپرا وینفری

وی در اظهاراتی در شبکه بی بی سی مدعی شد دموکرات ها به قدرت زیادی نیاز دارند تا در انتخابات آتی آمریکا پیروز شوند. اگر از من بپرسید نام دو نفر را که می توانند ترامپ را شکست دهند، بگویم، در جواب میشل اوباما و اپرا وینفری را نام می برم. البته اگر قبول کنند در انتخابات آمریکا نامزد شوند. واقعا جدی می گویم.

این مجری آمریکایی در ادامه افزود: من فکر می کنم آن ها قدرت زیادی دارند. آن ها توانایی هایی که یک نامزد انتخابات لازم دارد را دارا هستند. آن ها چهره ای جهانی دارند. آن ها جسارت و شهامت دارند.

میشل اوباما اوایل امسال اعلام کرد قصد ندارد برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا نامزد شود؛ زیرا به سیاست علاقه ای ندارد و دلش یک زندگی عادی می خواهد. اپرا وینفری هم شایعات بوجود آمده درباره احتمال نامزدی اش برای انتخابات ریاست جمهوری آتی آمریکا را تکذیب کرد.

تصویر

میشل اوباما هفته گذشته به عنوان تحسین برانگیزترین زن جهان در سال ۲۰۱۹ انتخاب شد. وی به تازگی هم دونالد ترامپ را به دلیل توهین به زنان دموکرات کنگره مورد انتقاد قرار داد و در حساب توییتر خود نوشت: آنچه کشور ما را فوق العاده می کند، تنوع و گوناگونی در آن است. من این زیبایی را طی چندین سال به شیوه های مختلف دیده ام. چه اینجا به دنیا آمده باشیم چه به دنبال دریافت پناهندگی در این کشور باشیم، در هر حال یک جایی برای همه ما وجود دارد. ما باید به یاد داشته باشیم که اینجا آمریکای من یا آمریکای تو نیست. اینجا آمریکای همه ماست.

دونالد ترامپ پیشتر در واکنش به احتمال نامزدی اپرا وینفری برای انتخابات ۲۰۲۰ گفته بود: دوست دارم او را شکست دهم. من ضعف های او را می شناسم. این یک تجربه دردناک برای اپرا خواهد بود.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر