تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

نماینده ولی‌ فقیه در سوریه در بازدید از غرفه ایران:

ایران باید در فعالیت‌های فرهنگی در سوریه پیش‌قدم باشد

نماینده ولی‌ فقیه در سوریه در بازدید از غرفه ایران در نمایشگاه کتاب سوریه گفت: جمهوری اسلامی ایران در انجام فعالیت‌های فرهنگی در سوریه باید پیش‌قدم باشد.

ایران باید در فعالیت‌های فرهنگی در سوریه پیش‌قدم باشد

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابوالفضل طباطبایی اشکذری روز دوشنبه (25 شهریورماه) در این بازدید ضمن در جریان فعالیت‌های غرفه ایران قرار گرفتن گفت: کتاب مانند قلب در بدن است و یکی از ابزارهای مهم برای انتقال مفاهیم است که تأثیرگذاری بسیاری دارد.
او در ادامه در خصوص حضور ایران در این دوره از نمایشگاه کتاب سوریه گفت: حضور جدی و پرتلاش ایران در این دوره از نمایشگاه کتاب سوریه قابل‌تقدیر است اما باید تلاش شود تا در دوره‌های بعدی به شکل گسترده‌تر و با تعداد ناشران بیشتری شرکت کند. همچنان که در زمان جنگ ما اولین کشوری بودیم که در کنار مردم سوریه قرار گرفتیم، باید در فعالیت‌های فرهنگی نیز در این کشور پیش‌قدم باشیم.
نماینده ولی‌فقیه در سوریه در ادامه بازدید خود از غرفه ایران خاطرنشان کرد: این نهاد آمادگی دارد تا در کنار مسئولان فرهنگی جمهوری اسلامی ایران به فعالیت‌های فرهنگی در سوریه سرعت بخشد.
در ادامه این بازدید نماینده انتشارات بعثت 27، انتشارات فاتحان و رئیس هیئت‌مدیره مجمع ناشران دفاع مقدس گزارشی از کتاب‌های عرضه‌شده در این نمایشگاه ارائه دادند.
علی ناظری رئیس هیئت‌مدیره مجمع ناشران دفاع مقدس گفت: در ماه‌های آینده نمایشگاه کتاب کودک در سوریه برگزار می‌شود که تلاش می‌کنیم در این نمایشگاه حضور داشته باشیم.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان