روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

مرادی: با تفاهم نامه سه جانبه در لیگ برتر شرکت می‌کنیم/ باز هم به سکو فکر خواهیم کرد

سرمربی تیم کشتی آسانسور و پله برقی بهران و پاس تهران گفت: براساس تفاهمی سه جانبه در لیگ برتر شرکت خواهیم کرد و هیئت کشتی تهران نیز خوابگاه و محل مسابقه در اختیارمان قرار می‌دهد.

مرادی: با تفاهم نامه سه جانبه در لیگ برتر شرکت می‌کنیم/ باز هم به سکو فکر خواهیم کرد

عباس مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد دلیل ادغام دو تیم برای شرکت در لیگ برتر اظهار داشت: اکثر نفرات ما (پاس تهران) سرباز و نظامی بودند و بودجه ای برای شرکت در لیگ نداشتیم. همانطور که سال گذشته با تیم ستارگان ساری ادغام شدیم، امسال نیز تصمیم بر این شد که با تیم آسانسور و پله برقی ادغام شویم. آنها بودجه دارند و ما هم نیروهای خوبی در اختیار داریم. البته در این میان از حمایت هیئت کشتی تهران نیز برخورداریم.

وی افزود: سال گذشته هم که با نام ستارگان پاس یکی شدیم، عنوان نایب قهرمانی لیگ را به دست آوردیم و سهمیه حضور در مسابقات باشگاه های جهان را به دست آوردیم و آنجا سوم شدیم. امسال نیز به دنبال کسب بهترین نتیجه با کشتی گیران مان هستیم. امیدوارم که باز هم روی سکو برویم.

سرمربی و مدیرفنی این تیم در مورد اینکه «آیا هیئت کشتی تهران نیز به لحاظ مالی، بودجه ای در اختیار این تیم تهرانی قرار خواهد داد؟» تصریح کرد: با توجه به تفاهم نامه سه جانبه ای که داشتیم، قرار شد ما نیروهای مان را بیاوریم که نفرات ملی پوش رده سنی جوانان و امید که سرباز هستند را در اختیار داریم، آسانسور و پله برقی هم پول بیاورد و هیئت کشتی تهران هم خوابگاه و محل مسابقه را در اختیار ما قرار دهد. براین اساس میزبانی ما از تیم ها در لیگ برتر در سالن هفت تیر تهران خواهد بود.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان