روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

مدل آفریقایی با ۱۶ میلیون دلار سعد حریری چه کرد؟ +عکس

خبرگزاری مهر: بر اساس گزارش روزنامه نیویورک تایمز، نخست وزیر لبنان چند سال قبل 16 میلیون دلار به یک مدل در آفریقای جنوبی هدیه داده است.

به گزارش تیار، بر اساس گزارش روزنامه نیویورک تایمز، نخست وزیر لبنان چند سال قبل 16 میلیون دلار به یک مدل در آفریقای جنوبی هدیه داده است.

این پول به عنوان هدیه به مدل آفریقایی مذکور اعطا شده است.

روزنامه نیویورک تایمز که به اسناد یک دادگاه در آفریقای جنوبی دست یافته، می‌نویسد الحریری با آن مدل آفریقایی در یک تفرجگاه ساحلی آشنا شده و «رابطه‌ای» نیز با هم داشتند.

بر این اساس، الحریری در آن برهه متصدی پست نخست‌وزیری لبنان نبوده و انتقال پول نیز به نظر، هیچکدام از قوانین این کشور یا آفریقای جنوبی را نقض نکرده است، اما افشای خبر بذل و بخشش هنگفت او در زمانی که لبنان در آستانه بروز بحران مالی است، اهمیت دارد.

مدل آفریقایی با 16 میلیون دلار حریری چکار کرد؟

به گزارش مشرق، کانال تلگرامی لبنان ایران نوشت: نیویورک تایمز فاش کرد سعد حریری نخست وزیر کنونی لبنان ١٦ میلیون دلار به یک مدل آفریقایی پرداخت کرده است.

هدیه نجومی «سعد حریری» به یک مدل آفریقایی


این موضوع زمانی فاش شد که ون در مِروه دختر مدل آفریقایی که درآمد سالیانه اش را 5400$ ذکر کرده بود میلیون‌ها دلار در حسابش کشف شد و به دادگاه فراخوانده شد.


بر اساس مدارکی که نیویورک تایمز بدست آورده است سعد حریری مبلغ $15،299،965 از یک بانک لبنانی برای وی فرستاده است. ون در مروه اصرار دارد که این مبلغ هدیه است و مشمول مالیات نیست.


وی در یک مجموعه تفریحی خصوصی در جزیره سیشیل اقامت داشت و با ثروتمندان مختلف از جمله سعد حریری دیدار کرد. او در دادگاه گفته است آن‌ها رابطه رومانتیکی با هم داشتند!


او که در ١٩ سالگی حدود ١٦ میلیون دلار بدست آورد، بسرعت دو ماشین آئودی و لندرور به قیمت 250 هزار دلار خرید. سپس املاکی به قیمت 10 میلیون دلار خرید از جمله خانه‌ای در محله گرانقیمت فریسنای در شهر کیپ تاون که با داشتن استخر، مشرف به اقیانوس هم هست.


این افشاگری که دقیقا در زمان اوضاع سخت اقتصادی در لبنان و تظاهرات و اعتراضات و اعتصاب رخ داد آتش خشم مردم را دو چندان کرد.

 

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر