روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

حریفان گلساپوش در مسابقات فوتبال‌ساحلی جهان مشخص شدند

یزد - ایرنا - مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت گلساپوش یزد از مشخص‌شدن حریفان تیم فوتبال‌ساحلی این باشگاه در پیکارهای قهرمانی باشگاه‌های جهان خبر داد .

حریفان گلساپوش در مسابقات فوتبال‌ساحلی جهان مشخص شدند

محمد عشقان‌ملک عصر چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزد: این تیم در گروه اول این رقابت‌ها با تیم‌های آلانیا ترکیه (میزبان)، گلدین پلاس مجارستان و میژوهاکا چین همگروه شد.

وی ادامه داد: در گروه 2 تیم‌های فلامینگو برزیل، بوکا دانسک لهستان، شاهین خزر ایران و  العربی کویت و همچنین در گروه سه نیز تیم‌های کریستال روسیه، کپنهاگن دانمارک، لیکاتا ایتالیا و  مصافی عراق حضور دارند.

عشقان‌ملک اظهار داشت: تیم‌های لوانته اسپانیا، ناپولی یونان، رئال مونستر آلمان و کبی نیجریه در گروه چهار و تیم‌های ویبور اوکراین، روستوکر آلمان، نیوتیم بلژیک و آلاستار تایلند در گروه پنجم بازی می‌کنند.

اظهار داشت: این مسابقات از روز 29 مهرماه تا پنجم آبان‌ماه ماه‌جاری در شهر آلانیا ترکیه برگزار می‌شود.

استان یزد به دلیل موقعیت جغرافیایی و وجود عرصه‌های بیابانی در اطراف آن از دسترسی به دریا محروم است و ساحل ندارد اما رشته فوتبال ساحلی آن گوی سبقت را از استان‌های ساحلی ربوده و از این لحاظ از موقعیت بسیار خوبی در سطح ملی برخوردار است.

12 سال قبل باشگاه مقاومت گلسایوش در محله محمودآباد یزد راه‌اندازی شد و در این راستا فعالیت‌های رشته فوتبال ساحلی در استان آغاز شده است .

بازیکنان مقاومت گلساپوش یزد از جمله محمدعلی مختاری، سیدعلی ناظم ، حمید بهزادپور ، حمیدرضا دهقانی و عباس رضایی در تیم ملی عضویت دارند و تعدادی هم بارها به اردوهای مختلف ملی دعوت شدند.

استان یزد با یک میلیون و 138هزار نفر جمعیت در سال 1395، هم اکنون48 هیات ورزشی و 65 هزار ورزشکار سازماندهی شده دارد.

7536/ 6014/

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان