روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

سرقت از منازل شهروندان برای خرید چند گرم تریاک

رئیس کلانتری ۱۶۱ ابوذر از دستگیری ۲ مرد و یک زن که با تشکیل باندی موادمخدر در محدوده کلانتری توزیع می‌کردند، خبر داد.

سرقت از منازل شهروندان برای خرید چند گرم تریاک

////امروز////سرقت از منازل شهروندان برای خرید چند گرم تریاکبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ حسین شمسایی فر بیان داشت: چند روز پیش خانمی جوان در محله فلاح به سامانه پلیسی مرکز فوریت‌های 110 تماس و اظهار کرد تعدادی از لوازم منزلش و وجه نقد در هنگامی که آنان در منزل نبودند به سرقت رفته است.

وی گفت: تیمی از ماموران برای بررسی موضوع و شناسایی عامل یا عاملان سرقت به نشانی اعلامی اعزام شدند، که در بررسی‌های پلیسی و تحقیقات میدانی یکی از سارقان شناسایی شد و مشخص شد که سرقت توسط زن و مردی انجام شده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه مخفیگاه اولین پرونده سرقت شناسایی شد، ادامه داد: در پایش‌های اطلاعاتی به دست آمد که این مرد با همکاری مرد و زن دیگری پاتوقی در محله فلاح برای خرده فروشی موادمخدر و استعمال آن مهیا کرده اند و با همکاری یکدیگر مشغول خرده فروشی مواد مخدر هستند.

سرهنگ شمسایی فر افزود: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستگیری متهم در دستور کار قرار گرفت و ماموران موفق شدند متهم را قبل از ورود به مخفیگاهش دستگیر کنند.


بیشتر بخوانید: باند سارقان طلا و جواهرات منازل پایتخت به دام افتادند


کلانتر محله خزانه با اشاره به اینکه در ادامه تحقیقات پلیسی، 2 متهم دیگر پرونده نیز با هماهنگی‌های قضائی در مخفیگاهشان دستگیر شدند، اضافه کرد: در بازرسی از این محل مقدار 200 گرم انواع موادمخدر کشف و متهمان به همکاری یکدیگر و توزیع مواد مخدر اعتراف کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه سرکرده باند مطلع از ارتکاب سرقت توسط اعضای باند نبود، تصریح کرد: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که شاکی همسر سرکرده باند می‌باشد و اعضای باند از منزل سرکرده باند سرقت کرده اند.

بنابر این گزارش متهمان پس از تکمیل تحقیاقت پلیسی دراختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان