روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

مدیر روابط عمومی منطقه ۱ شهرداری تهران خبر داد؛

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه ۱ دستگیر شد

صالحی از بازداشت مصطفی آقا علیخانی معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه ۱ تهران خبر داد.

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه 1 دستگیر شد

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه 1 دستگیر شدمجید صالحی مدیر روابط عمومی منطقه 1 تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، خبر بازداشت مصطفی آقا علیخانی معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه 1  را تایید کرد.

مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه 1 تهران افزود: آقای آقا علیخانی حسب حکم مقام قضایی و از طریق مراجعه رابط قضایی بازداشت شد و ما در مدیریت شهری منطقه در حال حاضر اطلاع دقیقی از موارد اتهامات او نداریم.

صالحی تصریح کرد: اطلاعات به دست آمده ما در مدیریت شهری منطقه حاکی از آن است که بازداشت آقای آقا علیخانی مربوط به اتهاماتی است که در گذشته و پیش از آن‌که او در مدیریت شهری مسئولیت داشته باشد متوجه او است.


بیشتر بخوانید: گردن 484 نفر از قلدران و زورگویان محلات را شکستیم/ افزاش 9 درصدی حمل سلاح گرم 


او در پاسخ به این سئوال آیا این اتهامات مربوط به فساد مالی است یا اخلاقی، گفت: هیچ اطلاعی در این باب نداریم و تنها می‌دانیم که اتهامات وارده مربوط به زمان قبل از تصدی گری او در مدیریت شهری است.

مدیر روابط عمومی منطقه 1 تهران در پاسخ به این سوال که آیا شهرداری منطقه 1 تهران پس از دستگیری معاون توسعه منابع انسانی اقدامی در جهت آگاهی از اتهامات آقا علیخانی انجام داده است یا خیر؟ گفت: ما پیگیر هستم، ولی به دلیل آن‌که پرونده در دست ضابط قضایی است امکان دسترسی به محتویات آن وجود ندارد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان