روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

رئیس ستاد مرکزی اربعین:

خدمات‌رسانی در مرز‌ها تا بازگشت آخرین زائر ادامه دارد

معاون وزیر کشور و رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: دست‌اندرکاران کمیته‌های مختلف این ستاد، خدمات‌رسانی به زائران را تا زمان بازگشت کامل آنان به کشور ادامه دهند.

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، «حسین ذوالفقاری» در جلسه ستاد اربعین استان ایلام، در فرمانداری مهران اظهار کرد: وضعیت زیرساخت‌های استان به خصوص شهرستان مهران اگر با نقطه مطلوب فاصله دارد، اما با چند سال قبل قابل مقایسه نیست.

وی به هماهنگی و همکاری‌های صورت گرفته بین اعضای ستاد اربعین استان ایلام اشاره کرد و گفت: مسئولانی که از دستگاه‌ها و نهاد‌های ملی به مهران آمدند در هماهنگی کامل با مسئول ستاد استانی اربعین هستند.

رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: تاکنون در روند اجرای برنامه اربعین و اعزام زائران مشکل خاصی از نظر امنیت، خدمات‌دهی و رفت و آمد و حمل و نقل نداشتیم، اما مسئولان استان ایلام و شهرستان مهران باید تا دقیقه آخر تمام کار‌ها را با دقت پیگیری کنند تا مشکلی پیش نیاید که کل زحمات را تحت شعاع قرار دهد.

ذوالفقاری با بیان اینکه مرز مهران بیشترین حجم رفت و آمد زائران را داشته و مرز مهمی برای کشورمان در موضوع اربعین است، ادامه داد: بعد از پایان مراسم اربعین حسینی جلساتی برگزار خواهیم کرد و با توجه به تجارب کسب شده در سال جاری برای برنامه‌ریزی بهتر در سال آینده تلاش خواهیم کرد.

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور گفت: تکمیل جاده مهران به ایلام، اصلاح نقاط کور و کیفیت‌بخشی به وضعیت پایانه‌ها و پارکینگ‌ها بسیار مهم است که باید به آن توجه شود.

ذوالفقاری بر ایجاد زائرسرا در مرز مهران و سایر مرز‌ها تاکید و تصریح کرد: در صورت ایجاد زائرسرا، علاوه بر ایام اربعین، زائران عتبات عالیات در طول سال نیز می‌توانند از این اماکن استفاده کنند.

وی ادامه داد: در ساماندهی پایانه‌ها در مرز‌ها نیز باید مشکلات را در تعامل با طرف عراقی حل کنیم.
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر