روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

تکواندو گرندپری بلغارستان؛ هادی‌پور هم برنزی شد

در ادامه روز نخست رقابت‌های مرحله سوم تکواندو گرندپری در سال ۲۰۱۹، آرمین هادی‌پور دومین مدال برنز تکواندو ایران را کسب کرد.

تکواندو گرندپری بلغارستان؛ هادی‌پور هم برنزی شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سومین مرحله از رقابت‌های گرندپری تکواندو از صبح امروز(جمعه) به میزبانی صوفیه بلغارستان برگزار شد و آرمین هادی‌پور نماینده کشورمان با شکست در دیدار نیمه‌نهایی به مدال برنر رسید.

در رقابت‌های وزن 58- کیلوگرم، آرمین هادی پور پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 24 بر 2 از سد آدرین ویسنته اسپانیایی گذشت. 

هادی‌پور در مرحله یک‌چهارم نهایی نیز با نتیجه 24 بر 4 بر صفر از سد میخائیل آرتامانوف از روسیه گذشته و مدال برنز خود را قطعی کرد. نماینده کشورمان در این رقابت نیز مانند مسابقه گذشته خود قبل از پایان رسیدن راند سوم، حریف خود را 20 تایی(برتری بیش از 20 امتیاز) کرد تا آمادگی خود را نشان بدهد. 

نماینده کشورمان در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف تائه هون کیم از کره‌جنوبی رفت و با نتیجه 30 بر 17 مغلوب حریف خود شد و به مدال برنز دست یافت.

پیش از این سروش احمدی نیز با شکست در دیدار نیمه‌نهایی وزن 68- کیلوگرم ، نخستین مدال برنز تکواندو ایران را کسب کند. 

این رقابت ها 4G است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 40، 24 و 14.4 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک و همچنین پنج، سه و هزار دلار جایزه نقدی تعلق می‌گیرد.

 

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان