روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

مد لباس به گونی برنج ایرانی رسید! +تصاویر

باشگاه خبرنگاران جوان: تصاویری از لباس‌هایی با طرح گونی برنج که توسط یک ایرانی در بروکلین آمریکا طراحی شده در فضای مجازی منتشر شده است که توجه کاربران را به خود جلب کرده است.

اگر به ظاهر جوامع مختلف در دوره‌های مختلف تاریخی و زمانی نگاه کنیم، به تغییراتی که در نوع لباس و وضعیت پوشش افراد جامعه به وجود آمده، پی خواهیم برد. گاهی این تغییرات در برخی کشور‌ها آنقدر به سرعت و پی‌درپی اتفاق می‌افتد که اگر لباس‌های مردم جامعه در سی سال پیش را نشان کودکان فعلی آن جامعه بدهیم برایشان آن مد‌ها و لباس‌ها تا حدی ناشناخته به نظر می‌رسد.

گاهی ممکن است دگرگونی‌هایی که در حوزه مُد رخ می‌دهد، زیبایی خاصی برای افرادی که تحت تأثیر آن مد قرار می‌گیرند به ارمغان آورد و گاهی نیز ممکن است پوشش جدید نتیجه بالعکس داشته و مبلغ جلوه‌ای نامتعارف و نامناسب باشد.

بسیاری از شما مخاطبان به خوبی خاطرتان هست که تا همین چندسال پیش اگر کسی شلوارش دچار پارگی می‌شد، احساس خجالت می‌کرد و در اولین فرصت آن را می‌دوخت و ترمیم می‌کرد، اما امروزه متأسفانه پارگی در قسمت‌هایی از شلوار‌های لی برای برخی جوانان عادی و به قول معروف برای آن‌ها به عنوان مد تعریف شده است؛ امیدواریم که با دقت نظر مسئولان حوزه مد و پوشاک و همچنین اقدامات فرهنگی مؤثر در این خصوص شاهد هنجارشکنی در حوزه مد و پوشاک نباشیم.

در ادامه تصاویر لباس‌های طراحی شده توسط این طراح ایرانی ساکن آمریکا را مشاهده می‌کنید:

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر