روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

مراسم وداع با شهدای امنیت در معراج شهدا برگزار شد

تهران- ایرنا - مراسم وداع با شهدای امنیت و دفاع از وطن با حضور جمع کثیری از خانواده شهدا در ستاد معراج شهدای تهران برگزار شد.

مراسم وداع با شهدای امنیت در معراج شهدا برگزار شد

در این مراسم معنوی که عصر سه شنبه با حضور خانواده شهدای گرانقدر امنیت و دفاع از مردم برگزار شد، از مجاهدت های پاسدار شهید مرتضی ابراهیمی و بسیجی شهید مصطفی رضایی تجلیل شد و مردم شهید پرور ایران اسلامی از مجاهدت های این شهدای سرافراز وطن تجلیل و با پیکر شهدای خود وداع کردند.

در این مراسم که با شرکت گسترده مردم شهید پرور همراه بود، مداح اهل بیت حاج امیر حاج عباسی نوحه خوانی کرد.

این شهدا طی روزهای گذشته در اغتشاشات و آشوب‌های منطقه شهریار توسط اشرار و آشوبگران توسط سلاح گرم و سرد مورد حمله قرار گرفته و به شهادت رسیدند.

مراسم تشییع پیکرهای مطهر پاسدار مرتضی ابراهیمی و بسیجی مصطفی رضایی شهیدان امنیت و مدافعان ملت صبح فردا (چهارشنبه) با حضور مردم شهیدپرور استان تهران در شهرستان‌های شهریار و ملارد برگزار می‌شود.

پیکر شهید مرتضی ابراهیمی ساعت 10 صبح فردا چهارشنبه طی مراسمی از مسجد قائم (عج) شهرستان شهریار واقع در خیابان ولیعصر(عج) به سمت امامزاده اسماعیل تشییع می‌شود.

همچنین پیکر شهید مصطفی رضایی هم ساعت 10 صبح فردا چهارشنبه در شهرستان ملارد از سوی مردم همیشه در صحنه و مومن تشییع می‌شود.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر