روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

سریع، آسان، آنلاین تور مسافرتی بخرید

علی بابا با ارائه محصول تور، روند خرید تورهای مسافرتی را سریع، آسان و به صرفه‌تر از قبل کرده است. علی بابا با ارائه این محصول، این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده تا به صورت آنلاین از قیمت تورهای مسافرتی به مقاصد مختلف داخلی و خارجی مطلع و پس از مقایسه قیمت‌ها، خریدی به‌صرفه داشته باشند.

سریع، آسان، آنلاین تور مسافرتی بخرید

توحید علی اشرفی مدیر بازاریابی علی بابا درباره ویژگی‌های این سرویس می‌گوید: «علی بابا اولین پلتفرم آنلاین فروش تور را در وب‌سایت و اپلیکیشن خود اخیرا ارائه کرده است. کاربران با استفاده از این امکان می‌توانند گزینه‌های مد نظر را بررسی، مقایسه و تور مناسب با بودجه خود را انتخاب و به‌صورت آنلاین در هر ساعت از شبانه‌روز خریداری کنند.»

از دیگر ویژگی‌های این خدمت علی بابا می‌توان به دسترسی به سوابق خرید، ذخیره اطلاعات مسافر برای تسهیل خریدهای بعدی، خیره و چاپ بلیط، امکان استرداد هزینه خرید تور مسافرتی در صورت لغو سفر و... اشاره کرد. علاوه بر این خریداران تورهای مسافرتی علی بابا از خدمات پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته نیز برخوردار هستند. به این ترتیب علی بابا در کنار فراهم کردن امکان خرید تورهای مسافرتی با قیمت و کیفیت مناسب ، خدمات پشتیبانی شایسته‌ای به مسافران ارائه می‌دهد.

اگر قصد سفر و خرید تور مسافرتی، مانند تور مارماریس یا تور مسکو از علی بابا را دارید به آدرس https://www.alibaba.ir/tour/turkey-kusadasi مراجعه کنید.

2121

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر