روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

برای حضور در مسابقات باشگاهی جهان، حسن یزدانی به بازار بزرگ می‌رود

حسن یزدانی که در لیگ برتر آزاد به عضویت تیم «تا ثبت جهانی توس» درآمده بود، در مسابقات باشگاه‌های کشتی جهان تیم بازار بزرگ را همراهی خواهد کرد.

برای حضور در مسابقات باشگاهی جهان، حسن یزدانی به بازار بزرگ می‌رود

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم بازار بزرگ که عنوان قهرمانی لیگ برتر کشتی آزاد را از آن خود کرد، یکی از سه نماینده باشگاه‌های ایران در مسابقات باشگاه‌های جهان است که روزهای 28،27 و 29 آذر ماه قرار است در بجنورد برگزار شود.

این تیم که در روزهای گذشته با نفراتی مثل رضا اطری، مصطفی حسین‌خانی، علیرضا کریمی، محمدجواد ابراهیمی و پرویز هادی قرارداد بست، طی امروز و فردا چند قرارداد جدید را به ثبت خواهد رساند.

به گفته مصطفی میرعمادیان مربی تیم بازار بزرگ،‌ حسن یزدانی قهرمان جهان و المپیک که در لیگ برتر آزاد برای نماینده خراسان رضوی روی تشک رفت، با توجه به اینکه این تیم سهمیه حضور در مسابقات باشگاه‌های جهان را به دست نیاورده، به عضویت تیم بازار بزرگ درخواهد آمد.

بهنام احسانپور دارنده مدال برنز وزن 61 کیلوگرم سال 2019 جهان که در لیگ برتر آزاد نامش از لیست بازار بزرگ درآمده بود، این‌بار در مسابقات باشگاه‌های جهان این تیم را همراهی خواهد کرد.

همچنین بهمن تیموری که در لیگ برای تیم رعد ستارگان ساری کشتی گرفت، در مسابقات باشگاه‌های جهان تیم بازار بزرگ را در وزن 79 کیلوگرم همراهی خواهد کرد.نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر