روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

بدخشان: در بازی با فولاد فقط روی اشتباهات فردی گل خوردیم/ در نیم‌فصل ۲ بازیکن خارجی و ۵ بازیکن داخلی جذب می‌کنیم

سرپرست تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: در بازی با فولاد خوزستان با مشکل کمبود بازیکن مواجه بودیم و روی اشتباهات فردی هم دو گل دریافت کردیم.

بدخشان: در بازی با فولاد فقط روی اشتباهات فردی گل خوردیم/ در نیم‌فصل 2 بازیکن خارجی و 5 بازیکن داخلی جذب می‌کنیم

حسن بدخشان در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره شکست 2 بر صفر تیم گل‌گهر سیرجان مقابل فولاد و شرایط این تیم اظهار داشت: وضعیت تیم خوب است و بچه‌ها در حال تمرین هستند. خدا را شکر بازیکنان مصدوم هم برای بازی بعد مقابل نفت مسجدسلیمان رسیده‌اند.

وی افزود: در بازی با فولاد علی ابراهیمی چهار کارته و محروم بود و چند بازیکن مصدوم دیگر هم داشتیم. به طور کلی از لحاظ بازیکن هم کمبود داشتیم و کسی روی نیمکت نبود تا از آنها استفاده کنیم. با این وضعیت مجبور شدیم از جوانان‌مان استفاده کنیم که آنها هم کم تجربه بودند و روی اشتباهات فردی گل خوردیم. البته موقعیت چندانی به حریف ندادیم و فقط روی اشتباهات فردی گل خوردیم.

سرپرست تیم گل‌گهر در مورد بازی هفته سیزدهم مقابل نفت مسجد سلیمان گفت: این بازی در سیرجان است و خدا را شکر همه بچه‌ها هم رسیده‌اند. علی ابراهیمی،‌ حسام پورهاشم و مهرداد بایرامی آماده بازی هستند و امیدواریم موفق شویم.

«با وجود کمبود بازیکن آیا باشگاه گل‌گهر برنامه‌ای برای جذب بازیکنان جدید در نیم‌فصل دارد؟»، بدخشان در پاسخ به این سؤال بیان کرد: بله،‌ احتمالاً دو بازیکن خارجی و چهار پنج بازیکن داخلی جذب خواهیم کرد تا تیم تقویت شود. در همه‌ی پست‌ها نیاز به بازیکن داریم.

وی در ادامه با اشاره به روند جذب بازیکنان خارجی گل‌گهر تصریح کرد: در حال رایزنی با چند بازیکن هستیم تا ببینیم با کدامیک از آنها به توافق خواهیم رسید. باید این بازیکنان به ایران بیایند و بعد از آنها تست گرفته شود. البته خود کادرفنی با خارجی‌ها رایزنی می‌کند و ما هماهنگی لازم را انجام می‌دهیم تا در تست‌ها شرکت کنند. بعد هم با هر کدام که مورد تأیید کادرفنی بودند قرارداد امضا خواهد شد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر