روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

راکیتیچ: شرایطم را درک نمی‌کنم/ می‌خواهم بازی کنم، در بارسلونا شد چه بهتر!

هافبک کروات تیم فوتبال بارسلونا بار دیگر مدیران این باشگاه را به جدایی در صورت برنگشتن به ترکیب اصلی آبی‌و‌اناری تهدید کرد.

راکیتیچ: شرایطم را درک نمی‌کنم/ می‌خواهم بازی کنم، در بارسلونا شد چه بهتر!

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه مارکا، با وجود قرار گرفتن ایوان راکیتیچ در ترکیب بارسلونا برای بازی شب گذشته (یکشنبه) این تیم مقابل اتلتیکومادرید در ورزشگاه واندامتروپولیتانو، این هافبک کروات از وضعیتش در نوکمپ ابراز نارضایتی و به همین سبب مدیران باشگاه را تهدید کرد.

راکیتیچ پس از پیروزی تیمش به ریکارود سیرا خبرنگار شبکه مویستار اسپانیا گفت: می‌خواهم شرایط فعلی‌ام تغییر کند. وقتی یک شخصی احساس بدی دارد باید تلاش کند که از آن فاصله بگیرد. نمی‌دانم چه اتفاقی برای من رخ خواهد داد اما مطمئنم که برای فوتبال بازی کردن هیچ جایی بهتر از بارسلونا نیست. می‌خواهم بهترین بازی‌هایم را انجام دهم و اگر در بارسلونا شد که چه بهتر. قبلاً گفتم پسر بچه‌ای هستم که توپش را از او گرفته‌اند، کسی که بزرگترین علاقمندی‌‌اش فوتبال بازی کردن است. با این حال می‌دانم که برای بازی کردن جایی بهتر از بارسلونا نیست.

راکیتیچ افزود: چیزی که من می‌خواهم لذت بردن از فوتبال بازی کردن است. الان هم دارم با تمام توانم بازی می‌کنم و می‌دانم که هنوز می‌توانم چیزهای زیادی به تیم بدهم. هم‌تیمی‌هایم به من اعتماد دارند و اگر مربی هم مرا در ترکیب قرار دهد، می‌فهمم که او نیز به من اعتماد کرده است. شرایطی که در این فصل داشته‌ام را درک نمی‌کنم چون من می‌خواهم بازی کنم.

 

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر