روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

تهران دهمین روز متوالی آلوده را تجربه کرد

هوای تهران امروز برای دهمین روز پیاپی در وضعیت ناسالم قرار دارد.

تهران دهمین روز متوالی آلوده را تجربه کرد

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ کیفیت هوای تهران با شاخص 142 در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس جامعه قرار دارد بنابراین بهتر است افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی‌، سالمندان و کودکان فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.

همچنین پیش‌بینی‌های انجام‌ شده در شرکت کنترل کیفیت هوا حاکی از آن است که افزایش ابرناکی و گاهی بارش پراکنده در طی روز همچنین عدم وزش باد برای پراکندگی آلاینده‌ها فراهم نشده و احتمال می‌رود به‌تدریج بر غلظت آلاینده‌ها افزوده شود همچنین افزایش حجم ترافیک شبانگاهی و تجمع ذرات معلق سبب کاهش کیفیت هوا و برقراری وضعیت نامطلوب در بیشتر مناطق پایتخت خواهد شد.

در ساعات پایانی امروز دوشنبه همراه با بارش باران رفته‌رفته بر سرعت باد افزوده خواهد شد و انتظار می‌رود تا حدی از غلظت آلاینده‌ها کاسته شود؛ تداوم بارش‌ها و وضعیت جوی مساعد تا صبح روز سه‌شنبه (12 آذر 98) سبب می‌شود که باوجود آغاز تردد خودروها، کیفیت هوا در وضعیت مطلوب قرار بگیرد.

در طی روز با کاهش سرعت باد پراکندگی آلاینده‌ها تا حدی محدود خواهد شد، با این‌حال غلظت آلاینده‌ها نسبت به روز گذشته با کاهش روبه‌رو خواهد شد؛ شایان‌ ذکر است در اواخر وقت سه‌شنبه در ساعات اوج ترافیک شبانگاهی در برخی مناطق پرتردد، کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

در حال حاضر دمای هوا 14 درجه سانتیگراد است و پیش‌بینی می‌شود کمینه دما در روز آینده 7 درجه و بیشینه دما 15 درجه باشد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر