روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

محسن تنابنده نماینده مجلس می شود؟!

فصل جدید سریال «پایتخت» کلید خورد.

هفته گذشته سریال «پایتخت» بدون علیرضا خمسه و با حضور مهران احمدی کلید خورد و این مجموعه تلویزیونی پرطرفدار در کنداکتور نوروزی شبکه یک دیده خواهد شد.

اگرچه تمام شبکه های تلویزیونی تدارک ویژه ای برای نوروز دیده اند، از کامیون شبکه دو تا دوپینگ شبکه سه تصمیم دارند با سریال «پایتخت» رقابت کنند اما تریددی نیست که ترکیب خانواده معمولی و اقوام در کنار رحمت خروس باز و روح بهتاش و... آنقدر جا افتاده اند که هر پروژه ای نتواند به این راحتی با «پایتخت» آن هم در ورژن 99 گلاویز شود.

سریال «پایتخت» بدون خشایار الوند نوشته شده است و شنیده می شود محسن تنابنده در نقش نقی معمولی با گریمی که خودش از آن به عنوان ژن خوب یاد می کند، قرار است نماینده مجلس شود.

اینکه این اتفاق در حد شایعه است یا اصلا این فصل سریال «پایتخت» با انتخابات مجلس شوخی خواهد کرد یا نه یک طرف و اینکه خانواده پایتخت به سراغ هر سوژه و موضوعی که می روند می توانند از آن یک داستان جذاب دربیاورند هم یک طرف. اینکه پایتختی ها با فرمول زندگی جلوی دوربین می روند و مخاطبشان را در 15 روز نوروز خوشحال و سرحال خواهند کرد هنری است که در کارنامه سیروس مقدم و الهام غفوری می درخشد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان