جراحی زیبایی بینی
خرید از آمازون
جراحی زیبایی بینی
خرید از آمازون

حمله ناگهانی کوسه به کودک در دریا +فیلم

کودکی که با همکاری پدرش در حال موج‌سواری در دریا بود از حمله یک کوسه جان سالم به در برد.

باشگاه خبرنگاران: ویدئویی که به تازگی منتشر شده است فرار کودک 7 ساله آمریکایی از حمله یک کوسه در سواحل دریا را به تصویر می‌کشد. "چَندلِر مور" که به همراه پدرش مشغول موج‌سواری در سواحل ایالت فلوریدا آمریکا بود، مورد حمله یک کوسه قرار گرفت. ویدئویی که توسط این کودک ضبط شده است، چگونگی وقوع این حادثه را نشان می‌دهد.

در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که این پسر در فاصله بسیار کمی از پدرش در حال موج‌سواری است، ناگهان با حمله یک کوسه مواجه می‌شود. این ویدئو نشان می‌دهد، پس از برخورد کوسه با تخته، این کودک از روی آن به داخل آب سقوط می‌کند. چندلر بلافاصله به سمت پدر خود دویده و تلاش می‌کند از حمله دوباره کوسه در امان بماند. این اتفاق روز شنبه و هنگامی رخ داد که "چنلدر مور" به همراه خانواده‌اش برای گذراندن تعطیلات به سواحل New smyrna رفته بودند.

چندلر که از سن 4 سالگی موج‌سواری می‌کند در این باره به CNN گفت: «من در حال موج‌سواری بودم که یک ماهی توجه‌ام را به خود جلب کرد. من فکر می‌کردم چیزی که به تخته من برخورد کرده همان ماهی است، اما ناگهان متوجه شدم که آن یک کوسه است. واقعا یک کوسه بود. بلافاصله تخته را رها کردم و به سمت پدرم دویدم.»

چندلر که وقوع این اتفاق موجب کاهش علاقه‌اش به موج‌سواری نشده است، ادامه داد: «با وجود وقوع این حادثه نگران نیستم و همچنان به موج‌سواری ادامه خواهم داد.»

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان