روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

فتح الله زاده: همه بسیج شدند استراماچونی برگردد

باشگاه خبرنگاران جوان: علی فتح الله زاده مدیرعامل سابق باشگاه استقلال گفت: تا جایی که من می‌دانم خلیل زاده به ترکیه می‌رود تا مبلغ قرار داد استراماچونی را پرداخت کند و او را برگرداند. هواداران نشان دادند نگران استقلال هستند.

او ادامه داد: در دوران مدیریت من هم تیم به رده پایین رفته، اما وقتی من مدیر بودم 7 قهرمانی آوردیم و هواداران علاقه دارند مدیر عامل تیمشان صداقت داشته باشد و پنهان شدن در باخت‌ها باعث می‌شود هواداران بد‌تر شوند. فردی که مدیر باشگاه می‌شود در حقیقت کارگر هوادار است و صداقت و راست گویی و توجه به هوادار باعث شده من بین هواداران محبوب شوم.

فتح الله زاده گفت: وزیر ورزش و جوانان چند گزینه برای مدیریت استقلال در نظر گرفته و من هم در بین گزینه‌ها هستم. قرار شد سلطانی فر جمع بندی کند تا یک نفر انتخاب شود و امسال نوبت استقلال است جام بگیرد. دو سه روز دیگر مدیر عامل انتخاب می‌شود.

او افزود: فکر می‌کنم تا 90 درصد آوردن استراماچونی شدنی است، اما باید زمان را از دست ندهیم و امیدوارم تصمیم گیری زود انجام شود و استراماچونی بازگردد. همین الان که خلیل زاده به ترکیه می‌رود تلاش می‌کنیم استراماچونی را باز گردانیم. فکر می‌کنم همه بسیج شدند سرمربی برگردد.

مدیرعامل سابق استقلال خاطرنشان کرد: اگر استراماچونی راضی به برگشت نشود، کار سخت می‌شود و نیاز به مشورت دسته جمعی داریم تا استقلال از رده اول پایین نیاد و در آسیا موفق باشیم.

او گفت: استقلال در سه نقطه احتیاج به بازیکن دارد، اما الان خوب بازی می‌کند، اما باید در آسیا مراقب باشیم تا با تیم قوی برویم و قطعا اگر قسمت شد من برگردم در خط دفاع، مهاجم و هافبک بازیکن می‌گیریم.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر