روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

واکنش رشیدپور به حواشی اسپانسر برنامه شب آرام

باشگاه خبرنگاران جوان: همزمان با شب یلدا برنامه شب آرام با اجرای رضا رشیدپور روی آنتن شبکه سه رفت.

در بخش ابتدایی رضا رشیدپور پیرامون حواشی اخیر گفت: برای ساخت یک برنامه نیاز به اسپانسر است اما ما برای ساخت این برنامه از اسپانسر کاملا فرهنگی بهره گرفتیم .

وی عنوان کرد: این اسپانسر از امشب به جمع ما اضافه می شود واپلیکیشن کتاب صوتی است و تمام پیامک هایی که برای دریافت اپلیکیشن ارسال می کنید کاملا رایگان است .

در ادامه میلاد کی مرام بازیگر سینما و تلویزیون مهمان شب آرام شد و درباره فعالیت خود گفت: متولد 64 هستم و از 18 سالگی با تئاتر شروع کردم. بعد از آخرین کارم فاصله گرفتم سعی کردم بیشتر حال خودم را خوب کنم و بیشتر یاد بگیرم.

وی پیرامون کار جدید خود گفت:حدود یک سال و نیم برای یک سریال نمایش خانگی صبر کرده ام و برای اولین بار در اینجا اعلام می‌کنم که به زودی سریالی به کارگردانی نیما اقلیما در نقش یک کشتی گیر بازی خواهم کرد.

وی افزود: سریال چرخ و فلک آخرین کار من در تلویزیون بود.

در بخش دیگر میلادکی مرام با رشیدپور جای خود را تغییر داد و به عنوان مجری از او سوال کرد که کار خود را چگونه آغاز کرده است.

رشیدپور گفت:چهارم دبستان بودم وارد کار تئاتر شد، اما دبیر پرورشی من را برای تست صدا معرفی کردند، پدرم همراهم بود قرار شد از فردا تست گزارشگری کنم، اولین دستمزد من برای سه ماه 31 هزار تومان در سال 75 دریافت کردم.

در بخش دیگر رشیدپور از کی مرام درباره تشکیل خانواده سوال کرد او گفت: خیلی دوست دارم تشکیل خانواده بدهم، اما کسی نیست من را تحمل کند.

من آدم تنهایی دوست هستم، اما روی خودم کار میکنم.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر