روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

رونمایی از محصول جدید کویر موتور در نمایشگاه موتورسیکلت شهر آفتاب

اولین نمایشگاه بین‌المللی دوچرخه، موتورسیکلت، وسایل نقلیه موتوری، هیبریدی و قطعات یدکی، از ۲۴ ام لغایت ۲۷‌ام دی‌ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود

اولین نمایشگاه بین‌المللی دوچرخه، موتورسیکلت، وسایل نقلیه موتوری، هیبریدی و قطعات یدکی، از 24 ام لغایت 27‌ام دی‌ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود. کویر موتور نیز که یکی از سازندگان و عرضه‌کنندگان باسابقه موتورسیکلت در کشورمان محسوب می‌شود، با دست پر به این نمایشگاه آمده است.
کویر موتور برنامه دارد تا تنوع گسترده‌ای از محصولاتش را در این نمایشگاه به معرض نمایش عموم بگذارد. این شرکت با همکاری برندهای معتبر جهانی، بیش از 140 محصول مختلف را در حوزه‌ موتورسیکلت‌های برقی، بنزینی، شهری و دریایی به نمایشگاه شهر آفتاب خواهد آورد. علاقمندان به محصولات کویرموتور می‌توانند با حضور در نمایشگاه موتورسیکلت شهرآفتاب، علاوه بر بازدید از غرفه این شرکت و محصولات کویر موتور، از شرایط پیش فروش و فروش اقساطی این شرکت نیز بهره‌مند شوند.
غرفه کویر موتور در سالن ملل نمایشگاه شهر آفتاب قرار دارد و از ساعت 10 الی 18 پذیرای بازدیدکنندگان است. این شرکت برنامه‌هایی برای رونمایی از محصولات جدید خودش در این نمایشگاه دارد.
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان