تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا

روزانه حدود ۳۰ تن زباله در رضوانشهر جمع آوری می شود

رضوانشهر- ایرنا - معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری رضوانشهر گفت: روزانه حدود ۳۰ تن زباله در رضوانشهر جمع آوری و با رعایت موارد بهداشتی و زیست محیطی به سایت دفن زباله منتقل می‌شود.

روزانه حدود 30 تن زباله در رضوانشهر جمع آوری می شود

 شیرزاد روشن در حاشیه جلسه ستاد مدیریت پسماند رضوانشهردر گفت و گو با خبرنگار ایرنا بر ساماندهی زباله و مدیریت آن از مبداء تاکید کرد و افزود : ساماندهی زباله به یک دغدغه مهم برای مردم و مسئولان تبدیل شده است.

 وی اظهار کرد : ساماندهی زباله و مدیریت آن از مبدا از تولید تا دفن و کنترل آن چالشی است که همچنان در مناطق شهری و روستایی پا برجا بوده و سلامت عمومی جامعه را تهدید می‌کند، بنابراین ساماندهی آن ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

 روشن افزود: روزانه حدود 30 تن زباله در رضوانشهر جمع آوری می شود که از این میزان 22 تن در حوزه دو شهر پره سر و رضوانشهر و 8 تن نیز سهم روستاهای این شهرستان می باشد.

 معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری رضوانشهر با تاکید بر ضرورت ساماندهی زباله‌های شهری اظهار داشت: دستگاه های اجرایی نیز باتوجه به اهمیت موضوع در این راستا با شهرداری های رضوانشهر و پره سر و دهیاران این شهرستان، همکاری لازم را داشته باشند.

رضوانشهر با حدود 80 هزار نفر جمعیت، دو شهر و 120 روستا در 70 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر