تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا

معاون استاندار گیلان : دانش آموزان باید آموزش های پدافند غیرعامل را فرا گیرند

رشت - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استاندار گیلان گفت: دانش آموزان باید آموزش های مربوط به پدافند غیرعامل را فرا گیرند.

معاون استاندار گیلان : دانش آموزان باید آموزش های پدافند غیرعامل را فرا گیرند

به گزارش خبرنگار ایرنا، محمود قاسم نژاد غروب روز یکشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان گیلان با اشاره به تاثیرگذاری آموزش وپرورش در فرهنگ سازی و آموزش دانش آموزان افزود: موضوع عضویت آموزش و پرورش در جلسات پدافند غیرعامل در وزارت کشور مطرح شده که به زودی نتیجه آن اعلام می شود.

وی درباره هزینه های مربوط به انشعاب مدارس از جمله آب، برق و ... گفت : بیشترین هزینه های مربوط به انشعاب در مدارس از سوی ستاد اسکان فرهنگیان است بنابراین مدیران مدارس باید مکلف شوند همزمان با طرح اسکان فرهنگیان هزینه ها را اعلام کنند و هزینه هایی  که از این بابت تحمیل می شود را از محل درآمدها شود.

وی خاطر نشان کرد: این موضوع بابت هزینه های مربوط به انشعاب مدارس باید به طور جدی مورد توجه قرار گیرد و فرمانداران، بخشداران و شورای آموزش و پرورش درگیر مواردی این چنینی نشود.

وی درباره مدرسه سوله ای ساخته شده در پشت سد آیت الله بهجت در شهر بیجار هم گفت : پیش از این در پی بازدید انجام شده،  قرار بود که این سوله واچینی شود که با توجه به جز و مد آب این شد مصوب گردید سوله باز و در جای دیگر قرار گرفته و استفاده شود.

 گیلان دارای حدود 400 هزار دانش آموز است که دربیش از پنج هزار واحد آموزشی تحصیل می کنند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر