تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا

خط پروازی بین سلیمانیه و جزیره کیش برقرار شد

کیش - ایرنا- خط پروازی دو طرفه بین سلیمانیه عراق و جزیره کیش با فرود اولین هواپیمای حامل گردشگران اقلیم کردستان در فرودگاه بین المللی این جزیره برقرار شد.

خط پروازی بین سلیمانیه و جزیره کیش برقرار شد

به گزارش ایرنا، نخستین پرواز سلیمانیه - کیش امروز یکشنبه توسط شرکت هواپیمایی ماهان انجام شد و در این پرواز 103 گردشگر از اقلیم کردستان عراق با استقبال دست اندرکاران امور گردشگری و مسئولان فرودگاه کیش وارد این جزیره شدند. 

این مسیر پروازی که با هدف تسهیل شرایط سفر و حمایت از صنعت گردشگری راه اندازی شده در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته انجام می شود و ساعت ورود پرواز از سلیمانیه 10:50 و پرواز خروج از کیش به مقصد سلیمانیه 11:50خواهد بود.

عزت الله محمدی مدیر کل فرودگاه های کیش در جمع خبرنگاران با بیان این که برقراری این پرواز پس از یکسال پیگیری انجام شد، افزود: با اضافه شدن این مسیر، تعداد مسیرهای پروازی فرودگاه بین المللی کیش به  21 مقصد داخلی و خارجی می رسد.

وی افزود: برقراری این پرواز علاوه بر تقویت بخش گردشگری از نظر اقتصادی، تجاری، مبادله کالا و سرمایه گذاری برای منطقه آزاد کیش قابل اهمیت است و جوامع صنفی می توانند با ارائه خدمات مناسب به گردشگران در تداوم این پرواز و برقراری پروازهای مشابه خارج از کشور نقشی سازنده و موثر داشته باشند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر