تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا

اقدام عجیب مسافر بی‌فرهنگ در داخل هواپیما! +فیلم

اقدام باورنکردنی مسافر در داخل یک هواپیمای مسافربری به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد.

باشگاه خبرنگاران: کف هواپیما منبع میکروب است؛ از طرفی کف کفش به دلیل تماس با آن آلوده شده و رعایت نکردن بهداشت می‌تواند موجب بیمار شدن فرد یا افراد حاضر در هواپیما شود؛ بنابراین یکی از وظایف مهم مسافران هنگام مسافرات با هواپیما توجه به نکات بهداشتی است. نکته مهمی که به تازگی بی توجهی یکی از مسافران یک هواپیمای مسافربری موجب شد تا او به سوژه رسانه‌ها تبدیل شود.

این مسافر در عملی مشمئزکننده اقدام به خشک کردن کفش خود در زیذر هواکش هواپیما کرد. ویدئویی که توسط یکی از مسافران و با تلفن همراهذ تهیه شده این مسافر بی فرهنگ را در حالی که کفشش را در زیر هواکش گرفته و تلاش می‌کند آن را خشک نماید نشان می‌دهد. این ویدئو اولین بار در یک پیج اینستاگرام که معمولا تصاویری ایچنینی را برای فرهنگ سازی منتشر می‌کند منتشر شد. این ویدئو 15 ساعت پس از انتشار توجه بیش از 240000 بیننده را به خود جلب کرد و با واکنش تعدادی از کاربران نیز همراه بود.

یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «واقعا در ذهن چنین آدم‌هایی چه می‌گذرد که چنین اعمالی از دید آن‌ها درست به نظر می‌رسد؟» کاربر دیگری نوشت: «اگر یک مسافر در کنار من چنین عملی انجام دهد، هواپیما را بهم می‌ریزم (با او برخورد می‌کنم).»

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر