روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

برودت هوا و یخ‌زدگی مدارس ابتدایی ایوانکی را تعطیل کرد

سمنان-ایرنا- مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدای شهر ایوانکی، به دلیل سرما و یخ‌زدگی معابر در روز چهارشنبه ۲۳ بهمن تعطیل است.

برودت هوا و یخ‌زدگی مدارس ابتدایی ایوانکی را تعطیل کرد

محمد مهدی ملاییان شامگاه سه‌شنبه به خبرنگاران گفت: مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی شهر ایوانکی به دلیل برودت هوا و یخ زدگی معابر، به منظور حفظ سلامت دانش‌آموزان و کودکان تعطیل اعلام شده است. 
وی ادامه داد: دیگر مدارس استان سمنان در مقاطع مختلف باز است.
طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان سمنان، براساس تحلیل آخرین تصاویر ماهواره و نقشه‌های پیش‌یابی، پیش‌بینی شده بود که دمای هوای این استان از ابتدای هفته تا چهارشنبه بین 6 تا 12 درجه سانتگراد کاهش یابد.
 با ورود امواج ناپایدار و سامانه بارشی به سمنان، بارش باران و برف، در ارتفاعات کولاک و مه آلودگی و کاهش نسبی دمای هوا در ارتفاعات شمال غربی این استان تا اواخر هفته پیش‌بینی‌ می‌شود.
سامانه هواگوی 134 آماده ارائه اطلاعات هواشناسی و پیش بینی‌های جوی سمنان در تمام اوقات شبانه روز است، اداره کل هواشناسی استان دارای 9 ایستگاه سینوپتیک، 15 ایستگاه اقلیم شناسی و 50 ایستگاه باران‌سنجی در نقاط مختلف است.
شهر ایوانکی در غرب استان سمنان و در 55 کیلومتری شهر تهران قرار دارد که طبق سرشماری سال 1395، بیش از 12 هزار نفر جمعیت دارد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان