روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

حسن عباسی: تشییع میلیونی شهید سلیمانی آثاری به مراتب بیشتر از هزاران تبلیغ فرهنگی داشت

خبرگزاری فارس: حسن عباسی صبح امروز در اولین سالگرد شهدای تروریستی خاش و چهلمین روز شهادت سردار دل‌ها شهید سلیمانی در روستای حسنارود کاشان با اشاره به اینکه 41 سال از انقلاب سپری شده و حتی در تاریخ انبیاء و ائمه اطهار چنین 41 سالی دیده نشده است اظهار داشت: یکی از دلایلی که باعث شد تا در زمان انبیاء و ائمه شاهد چنین انقلاب‌هایی نباشیم نبود مردم به عنوان نیروی پای کار بود و لذا امروز افتخار این را داریم که مردمی پای کار برای انقلاب اسلامی در کشور حضور دارند.

رئیس اندیشکده یقین:در بخش دیگری از سخنانش به ایجاد شبهه و تخریب دستاوردهای انقلاب اسلامی توسط رسانه‌های معاند اشاره کرد و گفت:تشییع میلیونی شهید سلیمانی آثار و برکاتی به مراتب بالاتر از هزاران تبلیغات فرهنگی داشت و شهدای ما سبک زندگی را نه با حرف و سخن، بلکه با ایثار و ازخودگذشتگی برای مردم تبیین کردند.

عباسی هجوم موشکی به پایگاه عین الاسد را سیلی محکمی به نظام سلطه دانست و گفت: راهپیمایی میلیونی مردم عراق علیه اشغالگری آمریکایی‌ها و بزرگداشت حیرت‌انگیز شهید سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس، نامشروع بودن حضور آمریکا در منطقه را به اثبات رسانده است.

رئیس اندیشکده یقین با اشاره به مدل شیعه در دوران تاریخ گفت: شیعه مدلش صدف است که اگر سنگی درون آن بیندازی نمی‌میرد و آن را به مروارید تبدیل می‌کند، پایه اینکه نسل جوان انقلابی ما بتواند تمدن‌ساز شود این است که از مرحله اسلام به مرحله ایمان برسد.

عباسی خاطرنشان کرد امروز مشرکین از بیرون و منافقین از داخل با بی‌عدالتی، فساد اخلاقی، فساد سیاسی و فساد اقتصادی تلاش بر این دارند که بر ملت فشار وارد کنند و در این راستا هرچه جمهوری اسلامی به اهداف خود نزدیک‌تر شود فشارها نیز بیشتر خواهد بود، ما در برابر کسانی که در داخل کشور به دنبال آن هستند تا حیات با قسط و عدل از جامعه گرفته شود ایستادگی خواهیم کرد.

وی تأکید کرد: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب 7 مسأله را خطاب به جوانان عنوان کردند که سیاست خارجی و استقلال یکی از موارد آن است.

عباسی موشک‌های کشورمان را مایه هراس دشمنان دانست و تصریح کرد: کسی که صنعت دفاعی ایران را بشناسد، می‌فهمد که این مدیریت از آیات جهاد و شهادت ریشه گرفته است، مدیریت فوق استراتژیک مقام معظم رهبری بخشی از درس اسلام در عرصه مدیریت سیاسی است، اگر قرن بیستم میلادی قرن امام خمینی (ره) بود، قرن بیست و یکم میلادی هم قرن مقام معظم رهبری است.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان