روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

فیلم سینمایی «چاقوها بیرون»؛

چاقوکش‌ها ۳۰۰ میلیون دلاری شدند

فیلم مستقل «چاقوها بیرون» فروشش در سراسر جهان را به ۳۰۰ میلیون دلار رساند.

چاقوکش‌ها 300 میلیون دلاری شدند

به گزارش سینماپرس، معمای قتل ساخته رایان جانسون موفق شد تا آمار فروشش را در نهایت تعجب به مرز 300 میلیون دلار برساند. این فیلم که از نوامبر راهی سینماها شده و نامزدی اسکار را هم کسب کرده، 159 میلیون دلار در آمریکا و 140.9 میلیون دلار در بازار جهانی فروخته است تا فروشش به 299.9 میلیون دلار برسد. انتظار می‌رود این فیلم تا آخر سه‌شنبه (دیشب، 22 بهمن) از 300 میلیون دلار عبور کرده باشد.

این در حالی است که این فیلم، فیلمی مستقل است که بدون حمایت استودیوهای بزرگ ساخته شده و موفقیت آن موجب شده تا یک فیلم ادامه بر آن نیز در دست ساخت قرار بگیرد.

این فیلم دومین فیلم پرفروش اوریجینال غیرادامه‌ای در سال 2019 بود و پس از فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» کوئنتین تارانتینو قرار گرفت که فروشی 374 میلیون دلاری را ثبت کرد.

جالب اینکه «چاقوها بیرون» با نقدهای مثبت منتقدان هم روبه رو شد و در روزهای تعطیلات سال نو و پس از آن نیز در میان 10 فیلم پرفروش آمریکا باقی ماند و 10 هفته است این جایگاه را حفظ کرده است.

دنیل کریگ در فیلم «چاقوها بیرون»، در نقش اصلی بازی کرده است. جیمی لی کورتیس، کریس اوانز، تونی کولت و آنا دی آرماس دیگر بازیگران این فیلم هستند که درباره کشته شدن یک نویسنده (با بازی کریستوفر پلامر) در شب تولد 85 سالگی‌اش ساخته شده است.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان