تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا

رسانه‌ها به اختلاف‌افکنان انتخاباتی تریبون ندهند

رئیس سازمان بسیج رسانه با اشاره به اولویت‌های جریان رسانه‌ای در انتخابات گفت: رسانه‌ها به اختلاف‌افکنان انتخاباتی تریبون ندهند.

رسانه‌ها به اختلاف‌افکنان انتخاباتی تریبون ندهند

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ مسعود بصیری در جمع فعالان رسانه با بیان اینکه مشارکت مردم در انتخابات باید اولویت رسانه‌های جریان انقلاب باشد، اظهار کرد: امروز هیچ اصلی مهم‌تر از مشارکت مردم در انتخابات نیست و خبرنگاران و رسانه‌های انقلابی باید توجه داشته باشد که مشارکت مردم در انتخابات یک اصل اساسی است که باید به عنوان راهبُرد موردتوجه باشد.

وی با بیان اینکه تشکیل مجلسی کارآمد و انقلابی برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم یک ضرورت است، تصریح کرد: بخش قابل‌توجهی از مشکلات معیشتی مردم و مشکلات چون بیکاری جوانان که نتیجه بی‌توجهی به تولید و اقتصادی ملی بوده است حاصل بی‌تدبیری مجلس در نظارت و تقنین بوده است انتظار می‌رود که با تشکیل مجلسی کارآمد و انقلابی، موانع پیش روی اقتصاد رفع شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه همچنین با بیان اینکه، برخی تلاش دارند به بهانه رقابت انتخاباتی، در جریان انقلاب اختلاف‌افکنی کنند، خاطرنشان کرد: رسانه‌ها باید توجه داشته باشند که نباید به برخی برای اختلاف‌افکنی تریبون بدهند؛ ممکن است منافع برخی در اختلاف‌افکنی در جریان‌های انقلابی باشد اما قطعاً نیروهای وفادار به انقلاب هوشیار هستند که این اختلافات مانعی برای تشکیل مجلس کارآمد خواهد بود.

بصری یادآور شد: رسانه‌های بیگانه و ضدانقلاب برای اختلاف‌افکنی میان نیروهای انقلاب و برای خدشه به انتخابات توطئه می‌کنند که این توطئه‌ها قطعاً با هوشیاری رسانه‌های انقلاب خنثی خواهد شد.

 

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر