تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا

تقدیر مسجدجامعی از توجه به مسئله کودکان کار و آموزش شهروندی در جشنواره فجر

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: توجه به مسئله کودکان کار در یکی از فیلم‌های جشنواره امسال قابل تقدیر است و امیدواریم این عمل در سالهای آتی نیز ادامه پیدا کند.

تقدیر مسجدجامعی از توجه به مسئله کودکان کار و آموزش شهروندی در جشنواره فجر

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، احمد مسجدجامعی در جریان یکصد و نود هشتمین جلسه شورای شهر تهران اظهار کرد: ابتدا از شهرداری تهران در ارتباط با برگزاری سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر و همچنین نوآوری که در این دوره از جشنواره برگزار شد تشکر می‌کنم به طوری که در جشنواره امسال شاهد پخش کلیپ‌هایی با عنوان آموزش شهروندی در سینماهای جشنواره بودیم.

وی تصریح کرد: این آموزشهای شهروندی می‌تواند تاثیرات بسیار مهمی را داشته باشد و امیدواریم این فرآیند ادامه پیدا کند.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: جشنواره فجر امسال تفاوتهایی را با سایر جشنواره‌ها در ادوار گذشته داشت و در واقع در این دوره از جشنواره به عمق و مشکلات محلات نیز و چهره واقعی شهر پرداخته شده بود که این کار جای تشکر و قدردانی دارد و این اقدام می‌تواند در سالهای آینده نیز ادامه پیدا کند.

وی همچنین به یکی از فیلمهای جشنواره و پرداختن آن به کودکان کار اشاره کرد و گفت: این اقدام قابل تقدیر است و انتظار داریم که شهرداری توجه ویژه‌ای را به جشنواره فیلم شهر داشته باشد. که این جشنواره نیز از اهمیت وپژه‌ای برخوردار است.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر