روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

گزارشی از دیدارهای امروز رئیس مجلس/لاریجانی با سید حسن‌نصرالله دیدار کرد

خبرگزاری فارس: «سید حسن نصرالله» دبیر کل حزب‌الله لبنان شامگاه روز دوشنبه از بیروت از «علی لاریجانی« رئیس مجلش شورای اسلامی و هیئت همراه وی استقبال کرد.

در این دیدار که «محمد جلال فیروزنیا» سفیر ایران در بیروت حضور داشت آخرین تحولات منطقه، تحولات کنونی و راه‌های مقابله با چالش‌های سیاسی،‌ امنیتی و اقتصادی بررسی شد.

لاریجانی که شب گذشته وارد لبنان شده بود، عصر امروز (دوشنبه) با «حسان دیاب» نخست‌وزیر این کشور دیدار کرد.

وی همچنین ظهر امروز با «نبیه بری» رئیس پارلمان و «میشل عون» رئیس‌جمهور لبنان دیدار و گفت‌و‌گو کرد. رئیس مجلس ایران همچنین پیام «حسن روحانی» را نیز به «میشل عون» تقدیم کرد.

علی لاریجانی دیشب در بدو ورود به لبنان گفته بود که لبنان کشوری مؤثر در منطقه است و همیشه روابط دوستانه‌ای میان ایران و کشور بردار لبنان برقرار بوده است و ایران همواره تلاش کرده تا لبنان را کشوری آزاد و مستقل ببیند.

نخست وزیر لبنان با علی لاریجانی دیدار و گفتگو کرد

حسان دیاب نخست وزیر لبنان امروز 28 بهمن ماه 1398 با علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسان دیاب نخست وزیر لبنان امروز 28 بهمن ماه 1398 با علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.

لاریجانی و رئیس جمهور لبنان دیدار کردند

رئیس مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه 28 بهمن ماه با میشل عون، رئیس جمهور لبنان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه 28 بهمن ماه با میشل عون، رئیس جمهور لبنان دیدار و گفت و گو کرد.

لاریجانی با رئیس مجلس لبنان دیدار و گفتگو کرد

رئیس مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه 28 بهمن ماه با نبیه بری، رئیس مجلس لبنان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه 28 بهمن ماه با نبیه بری، رئیس مجلس لبنان دیدار و گفت و گو کرد.


گزارشی از دیدارهای امروز رئیس مجلس با چهره‌های مقاومت در لبنان؛
تاکید لاریجانی بر حمایت ایران از ملت فلسطین و شکست معامله قرن

رئیس مجلس شورای اسلامی و دبیرکل حزب الله لبنان امروز در بیروت با یکدیگر دیدار کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خانه ملت، سید حسن نصرالله دبیرکل جنبش حزب الله لبنان امروز (دوشنبه 28 بهمن) در بیروت از علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی ایران استقبال کرد.

در دیدار لاریجانی و نصرالله، محمد جلال فیروزنیا سفیر ایران در منطقه هم حضور داشت که طی آن آخرین تحولات منطقه و راه های مقابله با چالش های سیاسی، امنیتی و اقتصادی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز دوشنبه با لاریجانی در بیروت دیدار کرد که طی آن رئیس مجلس شورای اسلامی ایران بر ادامه حمایت جمهوری اسلامی ایران از ملت و مقاومت فلسطین تاکید کرد.

در دیدار لاریجانی و النخاله، خطراتی که طرح شوم آمریکایی صهیونیستی موسوم به معامله قرن، مسئله فلسطین را تهدید می کند، بررسی شد، طرحی که با هدف حذف مسئله فلسطین ارائه شده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی بر اهمیت موضع متحد و یکپارچه فلسطینیان در مقابله با طرح معامله قرن و نیز حمایت از ایران از ملت و مقاومت فلسطین تاکید کرد.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین هم در این دیدار تاکید کرد ملت فلسطین بر شکست این طرح صهیونیستی آمریکایی با تمام وسایل و امکاناتی که در دسترس آنهاست، پافشاری می کند و از هیچ جانفشانی در این راه دریغ نمی کند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان