تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا

استقبال از انتخابات در اصفهان خوب بوده است

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان با بیان اینکه مشکل خاصی در فرآیند انتخابات در استان اصفهان وجود نداشته است، گفت: مردم رأی دادن را به ساعات پایانی موکول نکنند.

استقبال از انتخابات در اصفهان خوب بوده است

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از اصفهان ، علی اصغر رفیعی نژاد، عصر امروز در جمع اصحاب رسانه با بیان اینکه از ساعت 8 صبح امروز اخذ رأی در استان اصفهان آغاز شده است، گفت: تا کنون مشکل خاصی در فرآیند انتخابات در استان اصفهان وجود نداشته است.

وی ادامه داد: مردم استقبال خوبی از انتخابات داشته‌اند و پیش بینی می‌شود حضور مردم در پای صندوق های رأی در ادامه ساعات رأی گیری افزایش پیدا کند، از مردم خواهشمندیم زمان رأی دادن را به تعویق نیاندازند و در اسرع وقت در محل شعب اخذ رأی حاضر شوند.

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان با بیان اینکه هیچگونه مشکلی در تأمین تعرفه و امنیت شعب اخذ رأی وجود نداشته است، تصریح کرد: مشکلی در زمینه سلامت انتخابات وجود ندارد و امیدوار هستیم انتخاباتی پرشور در استان اصفهان برگزار شود.

رفیعی‌نژاد با اشاره به افزایش مشارکت مردم در ساعات بعد از ظهر اظهار کرد: برای اینکه میزان مشارکت مردمی را اعلام کنیم هنوز زود است و لازم است تا پایان زمان رأی گیری صبر کنیم.

وی خاطرنشان کرد: تخلفات سازماندهی شده وجود نداشته است و معدود تخلفاتی از سوی برخی اشخاص بیرون از شعب بوده است، نظیر تلاش برخی به منظور ترغیب رأی دهندگان به رأی دادن به شخص خاصی و خوشبختانه مسائل جدی در فرآیند انتخابات وجود نداشته است.

46

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر