تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا

کدخدایی: شاهد حضور پرازدحام مردم در شعب هستیم‌/ رأی مردم باید اخذ شود

خبرگزاری مهر: عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان طی گفتگویی با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات گفت: من از مردم شریف ایران تشکر می‌کنم که همچنان هم پای صندوق‌های رای هستند و بسیاری از حوزه‌های انتخابیه و برخی استان‌ها درخواست تمدید زمان داشته‌اند.

وی افزود: درباره تمدید مهلت اخذ رای، تمهیداتی اندیشیده شده و ما با وزارت کشور و وزیر کشور رایزنی‌هایی در این باره داشته‌ایم و امیدوارم در پایان امشب، هیچ‌کس از مردم شریف کشورمان نباشد که رای نداده باشند.

سخنگوی شورای نگهبان درباره تخلفات انتخاباتی نیز تصریح کرد: تخلفاتی جزئی به ما واصل شده که این تخلفات اخلالی در روند انتخابات نداشته است.

بر اساس این گزارش، سخنگوی شورای نگهبان در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: بنابر اخبار واصله از شبکه نظارتی شورا در سراسر کشور همچنان شاهد حضور پرازدحام مردم در شعب اخذ رای هستیم‌ طبق دستور وزیر محترم کشور مسولین شعب موظف به اخذ رای از آنها می باشند.

 

عضو حقوقدان شورای نگهبان: مسئولان می‌بایست تا آخرین نفر را اخذ رای کنند

عضو حقوقدان شورای نگهبان با ابراز نگرانی از تعطیلی برخی شعب اخذ رای گفت: در برخی استانها مردم همچنان در صف‌های طولانی شرکت در انتخابات حضور دارند و مسئولان می‌بایست تا آخرین نفر را اخذ رای کنند.
هادی طحان نظیف عضو حقوقدان شورای نگهبان با ابراز نگرانی از تعطیلی برخی شعب اخذ رای گفت: هر شعبه ای که مردم جهت شرکت در انتخابات در آن ها حضور یافته اند، مسئولان اجرایی موظفند از تعطیلی شعبه ممانعت به عمل آورده و نسبت به اخذ رای تمامی افراد حاضر در آن شعبه اقدام کنند.

عضو حقوقدان شورای نگهبان ادامه داد: طبق گزارشات رسیده از شعب اخذ رای سراسر کشور در برخی از استانها مردم همچنان در صف های طولانی شرکت در انتخابات حضور و درخواست تمدید دارند از همین رو مسئولان می بایست طبق قانون تا آخرین نفر را اخذ رای کنند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر