تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا

موحد، روشنفکر و تاجگردون پیشتاز انتخابات در کهگیلویه و بویراحمد /ابراهیمی پیشتاز شمارش آراء در سلسله و دلفان/ حمزه و بامیری گزینه‌های جدی نمایندگی

فارس نوشت: در سه حوزه انتخابیه کهگیلویه، بویراحمد و گچساران تاکنون محمد موحد از حوزه کهگیلویه، مهدی روشنفکر از حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا و غلامرضا تاجگردون در گچساران و باشت پیشتاز هستند.

موحد، روشنفکر و تاجگردون پیشتاز انتخابات در کهگیلویه و بویراحمد /ابراهیمی پیشتاز شمارش آراء در سلسله و دلفان/ حمزه و بامیری گزینه‌های جدی نمایندگی

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در 3 حوزه انتخابیه استان کهگیلویه و بویراحمد 1-بویراحمد و دنا؛ 2-کهگیلویه بهمئی، چرام و لنده 3-  حوزه انتخابیه گچساران و باشت با 26 کاندیدا برای انتخاب سه نماینده مجلس امروز دوم اسفندماه سال 98 آغاز شد.

امسال استان کهگیلویه و بویراحمد در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی 804 شعبه اخذ رای داشت که در کل 543 هزار و 695 نفر واجد شرایط رای دادن در سه حوزه انتخابیه استان بودند.

از این تعداد شعبه، 410 شعبه ثابت و 394 شعبه سیار است که 331 شعبه آن شهری و 473 شعبه آن روستایی بود.

«ابراهیمی» پیشتاز شمارش آراء در حوزه انتخابیه سلسله و دلفان است

مهر نوشت: مطابق نتایج اولیه شمارش صندوق‌های شهری و روستایی در حوزه انتخابیه سلسله و دلفان، «یحیی ابراهیمی» پیشتاز است.

این نتایج مربوط به شمارش اولیه صندوق‌های شهری و روستایی بوده و نتایج تجمیع صندوق‌ها به طور رسمی اعلام نشده است.

وی تاکید کرد: شمارش آرا هنوز نهایی نشده است.

 حمزه و بامیری گزینه‌های جدی نمایندگی/ ادامه شمارش در دو حوزه دیگر

بر اساس اعلام منابع محلی تا این لحظه قدرت‌اله حمزه در حوزه اردل، کیار، کوهرنگ و فارسان و همچنین حسین بامیری در حوزه لردگان گوی سبقت را از دیگر رقبا ربوده‌اند.

بنا به گزارش فارس گفتنی است شمارش آرا همچنان در دو حوزه بروجن و شهرکرد، بن و سامان ادامه دارد، هرچند رقابت در حوزه مرکز استان بین اردشیر رئیسی و احمد راستینه و همچنین در حوزه بروجن بین امیرقلی جعفری و غلامرضا میرزایی بسیار نزدیک است، اما بر اساس گزارشات غیر رسمی در این دو حوزه هم گزینه‌های مورد حمایت شورای ائتلاف از شانس بیشتری برای پیروزی برخوردار هستند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر