تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

محسن بنگر در گفت و گو با مشرق:

سپاهان – پرسپولیس را بدون تماشاگر برگزار کنید/ برنده نقش جهان ۷۰ درصد راه قهرمانی را می رود

بازیکن اسبق تیم های پرسپولیس و سپاهان گفت: مصاف سپاهان و پرسپولیس همیشه جذاب بوده و فکر می کنم برنده این دیدار خودش را به قهرمانی این فصل نزدیک تر می کند.

سرویس ورزش مشرق – بازیکن اسبق تیم های سپاهان و پرسپولیس که سابقه 8 فصل حضور در تیم اصفهانی و سپس 4 فصل بازی برای پرسپولیس را در کارنامه دارد بر این باور است که پیروز میدان اصفهان در دیدار سپاهان – پرسپولیس می تواند تا 70 درصد راهش را تا قهرمانی باز کند.

محسن بنگر در گفت و گو با مشرق، درباره دیدار تیم های سپاهان و پرسپولیس در روزهایی که کرونا ویروس ذهن همه مردم را به خود مشغول کرده حرف زد.

متن این پرسش و پاسخ در ادامه می آید:

* پیش بینی تان از بازی سپاهان و پرسپولیس چیست؟

- دیدار این دو تیم همواره جذابیت های خودش را داشته است. من بارها در ترکیب دو تیم در چنین دیداری حضور داشته ام و می دانم حساسیت های خاصی هم بر این بازی حاکم است. چه در اصفهان و چه در تهران، اکثر اوقات بازی هایی دیدنی رقم خورده است. فکر می کنم این بار هم تماشاگر مسابقه یک بازی زیبا را از نزدیک ببیند.

* با توجه به شیوع ویروس کرونا فکر می کنید باز هم استقبال زیادی از این دیدار بشود؟

- این بازی در اصفهان یا تهران همیشه پرتماشاگر بوده است ولی این بار فکر نمی کنم تماشاگر زیادی به استادیوم برود. الان وضعیت به گونه ای شده که مردم برای کارهای عادی از درب خانه بیرون نمی روند چه برسد برای دیدن فوتبال. صددرصد این ویروس روی تعداد تماشاگران بازی تأثیر می گذارد. حتی فکر می کنم اگر لازم است مسابقات را بدون تماشاگر برگزار کنند.

بیشتر بخوانید:
 

مخالفت شورای تامین با حضور تماشاگران در بازی سپاهان-پرسپولیس

* تدبیری برای این منظور نمی تواند اندیشید؟

- قطعا مسئولان ذیربط در وزارت بهداشت یا ورزش می توانند با دادن ماسک رایگان به تماشاگران خیال خیلی ها را از این بابت که در یک محیط شلوغ عمومی حضور پیدا می کنند راحت کنند ولی می بینیم با سودجویی های برخی ماسکی که تا همین چند روز قبل 600 تا 700 تومان بود الان به بیش از 20 تا 30 هزار تومان افزایش قیمت داشته است. چرا باید چنین وسیله مهمی برای جلوگیری از شیوع بیماری با این قیمت ها در اختیار مردم قرار بگیرد؟ مردم چه گناهی کرده اند که عده ای نان خود را در چنینی روزهایی می خواهند بدست بیاورند؟ فکر می کنم مسئولان ذیربط باید به این موضوع ورود کنند چون ویروس کرونا اصلا شوخی بردار نیست.

* بازی در نقش جهان چه تأثیری روی بازی پرسپولیس خواهد گذاشت؟

- همه بازیکنانی که در هر دو تیم حضور دارند دارای تجربه بالای فوتبال در استادیوم های بزرگ هستند. اتفاقاً فکر می کنم بازی در زمین های بزرگ و استادیوم های این چنینی روی زیبایی بازی هر دو تیم تأثیر مثبت هم خواهد داشت.

* برد این دیدار چه تأثیری بر روند ادامه کاری شان در لیگ دارد؟

- سپاهان اگر بازی را ببرد می تواند خودش را به عنوان مدعی جدی قهرمانی معرفی کند. هر چند که تا امروز هم اینگونه بوده ولی با شکست دادن مدافع عنوان قهرمانی از این حیث پر رنگ تر از قبل به مسابقاتش در لیگ ادامه می دهد. اما برد پرسپولیس در این بازی هم می تواند این تیم را از سایرین جدا کرده و آنها را به عنوان تنها شانس قهرمانی جدی این فصل معرفی کند. در مجموع فکر می کنم باید اسم این مسابقه را "پُل قهرمانی" نامید. نتیجه این مصاف تا 70 درصد چهره تیم قهرمان این فصل را مشخص می کند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان