تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
آکام آتا

مدیرعامل بنیاد برکت خبر داد؛

اجرای ۸۰ پروژه عمرانی و راهسازی توسط بنیاد برکت در سال ۹۸

مدنی گفت: بنیادبرکت در سالی که گذشت ۸۰ پروژه در بخش‌های آبرسانی و راهسازی را به اتمام رساند.

اجرای 80 پروژه عمرانی و راهسازی توسط بنیاد برکت در سال 98

به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سید امیرحسین مدنی مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) اظهار کرد: بنیاد برکت تمام تعهدات و برنامه‌های خود را در قبال 2940 پروژه در حوزه‌های ساخت مدرسه، مسجد، مراکز جامع سلامت، کتابخانه، مسکن محرومین و دیگر پروژه‌های عمرانی در سال 98 اجرایی کرده است.

او با بیان اینکه ساخت 120 مدرسه در مناطق محروم و تحویل آن به آموزش و پرورش از اقدامات بنیاد است، گفت: ساخت 200 مدرسه و مرکز فرهنگی، 40 مرکز جامع سلامت و خانه بهداشت و 2 هزار و 500 واحد مسکن محرومین در سراسر کشور از جمله اقدامات بنیاد در سال 98 بوده است.

مدنی گفت: این بنیاد در سالی که گذشت 80 پروژه در بخش‌های آبرسانی و راهسازی را به اتمام رساند و همچنین 2 هزار و 100 شغل را بر پایه اجرای پروژه‌های عمرانی محقق کرد.

مدیرعامل بنیاد برکت با بیان اینکه این بنیاد ساخت بیمارستان در استان‌های فارس و خوزستان را در کارنامه خود ثبت کرده است، ادامه داد: انجام تمامی تعهدات در جزیره هرمز اعم از ساخت رینگ دور جزیره، نوسازی شبکه آب و فاضلاب، مدیریت پسماند و بهسازی شبکه برق صورت گرفته است.

او خاطرنشان کرد: اجرای پروژه‌های متعدد در مناطق سیل زده به ویژه در استان‌های سیستان و بلوچستان، لرستان و خوزستان از دیگر اقدامات پروژه‌های عمرانی بنیاد برکت در سال 98 بود.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر