روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

دیدار با سارا و نیکا فرقانی ؛ سوئدی‌های سریال پایتخت ۶

سارا و نیکا فرقانی اصل از بازیگران نوجوان سریال پایتخت هستند. فرزندان نقی معمولی بوده و متولد هشتم مرداد ماه سال ۱۳۸۳ در تهران هستند

دیدار با سارا و نیکا فرقانی ؛ سوئدی‌های سریال پایتخت 6

سارا و نیکا فرقانی اصل از بازیگران نوجوان سریال پایتخت هستند. فرزندان نقی معمولی بوده و متولد هشتم مرداد ماه سال 1383 در تهران هستند. این دو به همراه پدر و مادر ساکن استکهلم سوئد می باشند. از کودکی وارد فصل اول سریال پایتخت شدند و اکنون که 16 سال سن دارند، در شش قسمت سریال نوروزی پربیننده پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم و فیلمنامه محسن تنابنده، نقش آفرینی کرده اند.

خواهران فرقانی، اینستاگرام فعالی دارند و می توان پشت صحنه سریال پایتخت را در اینستاگرام این دو خواهر، دنبال کرد. سارا و نیکا سریال پایتخت را از فصل اول سریال در سال 1389 تا کنون که فصل ششم آن در حال پخش است، شاهد بودیم.

این دو خواهر، شهروندان دوملیتی سریال بوده که به نظر می رسد در هر قسمت، حضور آن ها دیده می شود. سارا و نیکا سریال پایتخت تا کنون در هیچ سریال یا فیلم سینمایی به جز پایتخت، نقش آفرینی نکرده اند.

سوئد پایتخت سرد اسکاندیناوی، از مقصدهای مهاجرت و تحصیل ایرانیان در نیم قرن اخیر بوده و هم اکنون بیش از یک صد هزار تن از هموطنان در شهرهای این کشور زندگی می کنند. تا سال 2012 میلادی، تحصیل ایرانیان در این کشور، مجانی بود.

اما امروزه فقط برای مقطع دکتری می توان با بورس تحصیلی، عازم سوئد شد تا تجربه تحصیل رایگان را در اختیار گرفت. سارا و نیکا در مدرسه ای در اوپسالا سوئد که نزدیک استکهلم است، مشغول به تحصیل هستند. دانشگاه اوپسالا سوئد، در فهرست 20 دانشگاه برتر جهان قرار دارد و پاتوق دانشجویان دکتری و پسا دکتری ایران به شمار می رود.

مادر سارا و نیکا سریال پایتخت، نسرین جلالی نام دارد. پدرشان هم فوتبالیست بود که سابقه بازی در تیم های عقاب و راه آهن دارد. اکنون در اوپسالا مشغول به فعالیت می باشد. در زمان حضور این دو در صحنه های فیلمبرداری فصل های اخیر سریال پایتخت، پدر و مادر گاها در ایران نبودند.

سارا و نیکا سریال پایتخت قبلا تصاویر سوئد گردی های خود را در اینستاگرامشان منتشر کرده بودند که گویا آن ها را حذف کرده اند. به هر حال، سارا و نیکا سریال پایتخت احتمالا به دلیل زندگی و تحصیل در اوپسالا سوئد، فرصت نقش آفرینی در دیگر سریال های نوروزی یا حتی فیلم های سینمایی را در داخل کشور نداشته باشند و باید صرفا شاهد حضور این دو خواهر خوش چهره و فرزندان نقی و هما، در فصل های بعدی سریال در سال 1400 و به بعد باشیم.

تصویری از سارا و نیکا در استودیو بخش فارسی زبان رادیو سوئد در استکهلم

ژانویه 2015 میلادی، بخش فارسی زبان رادیو سوئد از سارا و نیکا دعوت کرد تا در مصاحبه ای، درباره نقش آفرینی خود در سریال پایتخت بگویند که عکس آن را در بالا مشاهده می کنید.

تصاویری از سارا و نیکا در سوئد

سارا و نیکا سریال پایتخت در عکسی در کنار گربه !

وقتی نیکا چند ماهش بود و در بغل پرستو صالحی، یکی از هنرپیشه های کوچولوی سریال «دوباره زندگی» بود!

یکی از تصاویر کودکی سارا و نیکا را در زیر مشاهده میکنید.

اینستاگردی با سارا و نیکا فرقانی 

سارا و نیکا سریال پایتخت دو صفحه اینستاگرام مجزا دارند که هر یک بیش از 300 هزار دنبال کننده دارد. در اینستاگرام آن ها، تصاویری از زندگی آن ها در سوئد مشاهده نمی شود و بیشتر تصاویری از سکانس های نقش آفرینی آن ها در سریال پایتخت به اشتراک گذاشته شده است.

سارا و نیکا سریال پایتخت

سلفی بالا مربوط به دی ماه سال 1398 که نیکا در اتاق گریم سریال پایتخت در شیرگاه مازندران، این عکس را گرفته و در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت

سلفی سارا و نیکان با هما و فهیمه سریال پایتخت 6 را در عکس بالا مشاهده می کنید که مربوط به اسفند ماه 1398 است

نیکا علاقه زیادی به سلفی های آینه ای در زمان گریم دارد که رویه ای ثابت در میان هنرپیشه ها محسوب می شود. عکسی مربوط به دی ماه سال 98 در شیرگاه مازندران

سلفی سارا و نیکا فرقانی در ورزشگاه آزادی که مشغول تماشای یکی از مسابقات فوتبال بودند

سارا فرقانی تقریبا هر روز در اینستاگرامش، تصاویری از سکانس های فصل ششم سریال پایتخت را به اشتراک می گذارد. عکس زیر مربوط به سکانس بازگشت نقی از سفر حج است که عزیزانش در فرودگاه بین المللی ساری، به استقبال وی رفته اند. پست های اینستاگرامی سارا و نیکا معمولا با کامنت های متعدد هواداران و منتقدانشان در این سریال همراه می شود که به هر حال خواندنی است.

سکانسی از حضور سارا و نیکا در قسمت 5 سریال پایتخت 6

سارا و نیکا سریال پایتخت طرفدار استقلال هستند و فوتبال را دنبال می کنند. سارا و نیکا سریال پایتخت مثل نقش آفرینی ابوالفضل رجبی در نقش بهروز، نوجوانان سریال پایتخت هستند که به نظر می رسد در ایران عصر 1400 باید شاهد نقش آفرینی این 3 هنرپیشه خردسال در سریال ها و فیلم های سینمایی دیگری در هنر ایران باشیم. به هر حال، سریال های نوروزی، برای خیلی ها، سکوی پرتاب شد. سارا و نیکا سریال پایتخت نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

کیش تور
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان