روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

خرید آنلاین مبل از بازار مبل ملایر

در این مقاله قصد داریم در مورد خرید آنلاین مبلمان از بازار مبل ملایر برای شما توضیحاتی دهیم .

در این مقاله قصد داریم در مورد خرید آنلاین مبلمان از بازار مبل ملایر برای شما توضیحاتی  دهیم .

ملایر شهری از توابع استان همدان و بزرگترین شهر دراستان بعد از همدان می باشد این شهر دارای حدود چهارصد هزار جمعیت می باشد.

ملایر دارای حدود هزار کارگاه تولیدی مبلمان می باشد و حدود ده هزار نفر مستقیم و حدود بیست تا بیست و پنج هزار نفر غیر مستقیم در شهرستان ملایر مشغول به فعالیت مبلمان می باشند.در شهرستان ملایر هر ساله بیش از 70 سرویس مبلمان تولید میشود و تولیدات اصلی این شهر مبل کلاسیک، مبلمان سلطنتی ،مبل راحتی می باشد.

از روستاهای شهر ملایر مانند  دهنو ، حسین آباد ناظم، می آباد و ...به فعالیت مبل مشغول هستند و انواع مبلمان نیز در این روستها تولید میشود.

از مکان های تولیدی ملایر میتوان شهرک صنعتی مبلمان و خیابان کارخانه قند را نام برد که در این مکان ها تولید اصلی مبلمان ملایر انجام میشود.

توجه داشته باشید هفتاد درصد مبلمان کشور در شهر ملایر تولید میشود و اکثربازار های مبل کشور مانند بازارهای مبل یافت آباد یا بازارهای مبل اهواز بازار مبل تبریز از شهرستان ملایر خرید می کنند.

ثبت ملایر به عنوان شهر ملی منبت و شهر جهانی مبل ومنبت

این شهر دارای بهترین منبت کاران در زمنیه مبلمان می باشد و با توجه به هنر منبت کاران این شهر که در سطح جهان

بی نظیر است و با توجه به پتانسیل خوبی که دارد این شهر در سال 96 به عنوان شهر ملی مبل ومنبت ثبت شد.

مبل ملایر

در دی ماه سال 98 نیز با بازدید کارشناسنان جهانی صنایع دستی و با بازدید از شهرک تخصصی مبلمان ملایر و بازدید از کارخانه بزرگ گروه صنعتی مبل محمدی که در این شهرک تخصصی واقع می باشد و همچنین بازدید از دانشگاه تخصصی مبل و منبت ملایر این شهر به عنوان شهر جهانی مبل و منبت ثبت شد .

در ملایر با توجه به اینکه منبت کاران زیادی فعالیت می کنند اکثر مبلمان های تولید این شهر با منبت دست می باشد و خیلی کم از دستگاه cnc استتفاده میشود و این باعث شده که ملایر به درجه بالایی درسطح جهانی داشته باشد.

ملایر دارای بازارهای مبل بزرگی می باشد که در ادامه در مورد این بازارهای مبل برای شما توضیحاتی می دهیم .

بازار مبل 32 متری ملایر (بازار مبل مطهری ملایر)

بازار مبل ملایر

بازار مبل 32 متری که در شهر جهانی مبل ومنبت می باشد یکی از بازار های بزرگ ملایر می باشد این بازار دارای بیش از دویست و پنجاه فروشگاه بزرگ می باشد.

هر ساله در این بازار به دلیل ثبت شدن ملی مبل و منبت ملایر در شهریور ماه جشنواره ای به عنوان جشنواره مبل ومنبت ملایر برگزار می گردد که کلیه محصولات با تخفیف ویژه عرضه می گردد و از کل کشور و حتی خارج از کشور در این جشواره شرکت می کنند .

هر ساله در این جشنواره بیش از سیصد هزار مسافر برای خرید مبل به بازار مبل ملایر مراجعه می کنند و از محصولات این شهر  بازدید و خرید می نمایند.

انواع پارچه های مبلی و انواع سرویس خواب و کلیه مبلمان راحتی ،مبل کلاسیک، مبل سلطنتی در این بازار عرضه می گردد .

محصولات این بازار نسبت به بازار های مبل کشور به دلیل کم شدن واسطه های از قیمت مناسب تری برخوردار است.

بیشتر تولید کنندگان شهر ملایر در این بازار فعالیت دارند و سعی شده است به صورت مستقیم و با واسطه کمتر کلیه محصولات به دست خریدار برسد تا از قیمت مناسبی برخودار باشد.

بازار مبل شهرک تخصصی مبلمان ملایر

بازار مبل ملایر

یکی دیگر از بازار مبل ملایر شهرک تخصصی مبلمان ملایر است که بزرگترین تولید کنندگان مبل در این شهرک واقع شده است و بیش از سیصد کارخانه فعال در زمینه مبلمان و انواع مصنوعات چوبی در این شهرک مبلمان فعالیت دارند.

این شهرک اولین و تنها ترین شهرک تخصصی مبلمان در کشور می باشد و بیش از صد نمایشگاه مبلمان در این شهرک با حمایت دولت فعال گردیده است .

یکی از کارخانه های بزرگ این شهرک گروه صنعتی مبلمان محمدی ملایر می باشد که در این شهرک واقع شده است و بهترین و با کیفیت ترین مبلمان در شهر ملایر را تولید می کنند.

ای کارخانه بیش از صد و پنجاه نفر پرسنل دارد که انواع مصنوعات چوبی را تولید می کند و به بازار های مبل ملایر و بازار های مبل کشور و بخشی از آن را نیز صادرات می کند.

این کارخانه فروشگاه آنلاین مبل ملایر می باشد که اولین وب سایت مبل ملایر را در سال 1392 با توجه به نیاز خرید مردم به صورت اینترنتی راه اندازی کرد. ادرس این وب سایت  moblemohammadi.comمی باشد و شما میتوانید به صورت آنلاین از این فروشگاه انواع مصنوعات چوبی را خرید نماید.

فواید خرید آنلاین از بازار مبل ملایر

مبل ملایر

یکی از مزیت های خرید آنلاین هزینه های رفت و آمد به شهر ملایر است و با توجه به وقتی که میخواهید صرف کنید و هزینه های مسافرت و خطرات جاده خرید اینترنتی توسعه میگردد.

مزیت بعدی خرید اینترنتی این است که شما اگر بخواهید برای خرید به بازار مبل ملایر مراجعه نماید باید حداقل برای بازدید از کلیه بازارهای و نمایشگاه ها حداقل سه روز وقت بگذارید . این برای هر شخصی ممکن نیست و با مشکلات امروزه زندگی خرید انلاین مبلمان توسعه میشود.

مزیت بعدی که بسیار مهم است شما در کنار خانواده به صورت آنلاین میتوانید مبل مناسبی انتخاب نماید و آن را با رنگ های هارمونی منزل خود ست نماید و این باعث میشود که بعد از خرید هیچ مشکلی برای ست کردن مبلمان با منزل نداشته باشید.

خواص دیگری که دارد این است که کلیه محصولات بازار مبل ملایر را شما در وب سایت محصولات مبل محمدی به صورت آنلاین بازدید و علاوه بر حذف هزینه های اضافی مسافرت محصولات را به قیمت کارخانه خرید میکنید و حتی هزینه های که برای واسطه های مبل در ملایر میشود را حذف کرده اید.

در وب سایت گروه صنعتی مبلمان محمدی انواع محصولات مانند مبل کلاسیک ، مبل راحتی ، مبل سلطنتی ،و انواع سرویس خواب چوبی و سرویس خواب ام دی اف بزرگ سال و انواع تخت های وسرویس های نوزاد و نوجوان و جوان را صورت آنلاین خرید کنید.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان