روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

جواهرات پر استفاده در سال ۲۰۲۰

می توان با استفاده از جواهرات چیز جالبی به ظاهر خود اضافه کرد یا منحصر به فرد خود را برجسته کرد، اما باید اطمینان داشته باشید که هنوز هم مرسوم است.

جواهرات پر استفاده در سال 2020

چگونه می توانید جواهرات قدیمی منسوخ را شناسایی کنید؟ در این مقاله لیست کاملی از ضد روندهای سال 2020 و جایگزینی های مناسب برای آنها پیدا خواهید کرد.

ما همه روندهای جدید را ردیابی می کنیم و دائماً کلکسیونی را که توسط تمام خانه های مد نشان داده شده است، بررسی می کنیم.

 

12. چوکرها

چند سال پیش ، چوکرها ، لوازم جانبی محبوب دهه 90، آمدند. زنان مرسوم آنان را با مد روز چرم، مخملی و پلاستیکی روی گردن خود می پوشیدند. اما به همان سرعتی که ظاهر شدند ناپدید شدند. در سال 2020، چوکرها دوباره برگشتند، اما به روشی متفاوت: با برندهای GUCCI ، Chloe ، Sacai ، Alexander McQueen و Versace سنگ های قیمتی، فلزات گران قیمت را اضافه کردند و تغییرات چند لایه ای ایجاد کردند.

 

جواهرات پر استفاده در سال 2020,استفاده از جواهرات 2020

 

11. گوشواره های گرد پایه

در سال 2020 ، طراحان مانند Dolce & Gabbana ، Oscar de la Renta ، Missoni و Brandon Maxwell پیشنهاد می کنند که با تعویض گوشواره های ظریف کوچکتر با گوشواره های بزرگی که از چندین حلقه تشکیل شده است، با خجالتی بودن مبارزه کنید و دیده شوید.

 

برندهای مناسب جواهرات, بهترین جواهرات مناسب سال 2020

 

10. پرها

سال به سال، لوازم جانبی با پرهای بسیار زیاد درست شده است، بنابراین طراحان از آنها بسیار خسته شده اند. اکنون خانه های مد مانندVivienne Westwood ، Christian Dior ، Jacquemus ، Oscar de la Renta و Prada پیشنهاد می کنند که ما در فصل جدید آنها را به طور کلی فراموش کنیم و چیزهای گرمسیری تر را جایگزین آن ها کنیم، مانند صدف های بزرگ.

 

بهترین جواهرات پر استفاده,معرفی جواهرات پر استفاده ی سال 2020

 

9. مجموعه ای از گوشواره ها

مدل های اسکار دو لا رنتا، والنتینو ، تبی ، پاییر ماس و مارک جیکوبز چند سال است که فقط یک گوشواره را پوشیده اند. اما تنها تعداد معدودی از دختران در زندگی روزمره به دنبال این آزمایش ها هستند. اما به نظر می رسد سال 2020، سال خوبی برای اضافه کردن کمی ظرافت به ظاهر شما باشد.

 

پراستفاده ترین جواهرات سال 2020, تکنیک های استفاده از جواهرات

 

8. الماس

Miu Miu ، Khaite ، Tory Burch ، Tommy Hilfiger ، Prabal Gurung ، Burberry ، Christian Dior و البته Chanel به اتفاق آرا موافقند که در سال 2020 می توانید گوشواره های ساده و گردنبندهای چند لایه بدون الماس بپوشید.

 

استفاده از جواهرات 2020,جواهرات مناسب سال 2020

 

7. حروف

آویزهایی با حروف بزرگ دیگر مرسوم نیستند و حالا آنها را با تصاویر گسترده ای از حیوانات وحشی و حشرات جایگزین می کنید. Dolce & Gabbana و Oscar de la Renta جواهرات جدیدی را برای خانم های دنبال مد نشان داده اند که نمی خواهند شخصیت های وحشی خود را مخفی کنند، و طراحان Fendi تصمیم گرفتند که تعداد زیادی جواهرات به شکل حیوانات را طراحی کنند.

 

جواهرات سال 2020, برندهای مناسب جواهرات

 

6. سکه

چند سال پیش، روند پوشیدن جواهرات سکه ای ظاهر شد، اما در این فصل قلبهای بزرگ و حتی گاهی بزرگتر در کلکسیون های سنت لوران ، الکساندر مک کوئین ، بالنسیگا ، مارک جیکوبز و شانل تقریباً به هر مدلی نشان داده شده اند.

 

بهترین جواهرات مناسب سال 2020,بهترین جواهرات پر استفاده

 

5- ستاره ها

ستارگان در حال جایگزین کردن کره های Bottega Veneta ، Kenzo ، Oscar de la Renta ، Balenciaga ، Valentino و Ann Demeulemeester با جنس های مختلفی از فلز، شیشه و چوب هستند. این طراحان از سیارات، جهان، توپ های جادویی و تزئینات کریسمس الهام گرفته شده اند، تا جایی که هر دختری قادر خواهد بود آنچه را که دوست دارد پیدا کند.

 

بهترین جواهرات پر استفاده,استفاده از جواهرات 2020

 

4- یک آویز بزرگ روی یک زنجیره

خانه های مد مانند زیمرمن ، پایر ماس ، آف وایت ، الکساندر مک کوئین و ویوین وست وود ادعا می کنند که فصل جدید زمانی برای زنجیرهای نازک نیست که تکه های بزرگی از جواهرات روی آنها باشد. آنها با زنجیرهای عظیم جایگزین می شوند.

 

معرفی جواهرات پر استفاده ی سال 2020,جواهرات پر استفاده در سال 2020

 

 

3. دستبندهای چند لایه

طراحانی مانند استلا مک کارنی ، الکساندر مک کوئین ، براندون ماکسول و Dolce & Gabbana تصمیم گرفتند که فصل 2020 بهار و تابستان را تا حد ممکن عملی کنند و دستبندهای چند لایه را با کیف های کوچک جایگزین کنند و پیشنهاد می کنند از این دستبندها برای کارت شناسایی و کارت و حتی عینک و ... استفاده کنند. این یک راه حل عالی است زیرا ما هیچ وقت جیب کافی نداریم.

 

جواهرات مناسب سال 2020, پراستفاده ترین جواهرات سال 2020

 

 

2. یک حلقه

در سال 2020، پوشیدن حلقه های نازک با سنگ های کوچک مرسوم نیست، و مرسوم نیست که فقط یک انگشتر را روی دست خود داشته باشید. سنگ های قیمتی هندسی بیشتری به رنگ های مختلف مانند آنهایی که توسط براندون ماکسول، فندی و الکساندر مک کوئین به فروش می رسند، لایق توجه شما هستند.

 

جواهرات پر استفاده در سال 2020,استفاده از جواهرات 2020

 

1. هدبند

هدبندهای باریک با بدلیجات یک روند از 2012 است، اما به دلایلی، هنوز هم می توانید تقریباً در هر فروشگاه لوازم جانبی آنها را بخرید. اگر می خواهید ظاهر خود را مدرن تر و پرطرفدارتر جلوه دهید، سعی کنید مدل های Fendi را که در قسمت های پشت سر خود با جنس چرمی یا مخملی دارند استفاده کنید.

 

برندهای مناسب جواهرات, بهترین جواهرات مناسب سال 2020

 

منبع : بیتوته

 

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان