روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

امامی: در مورد احتمال برگزاری مسابقه جهانی کشتی در سال ۲۰۲۰ اتحادیه تشکیل جلسه می‌دهد/ باید از زحمات رنگرز تقدیر شود

سخنگوی جدید فدراسیون کشتی گفت: با درایتی که از حسن رنگرز سراغ داریم، می‌دانیم به همه ورزش خدمت خواهد کرد، ضمن اینکه نگاهی ویژه نیز به کشتی خواهد داشت.

امامی: در مورد احتمال برگزاری مسابقه جهانی کشتی در سال 2020 اتحادیه تشکیل جلسه می‌دهد/ باید از زحمات رنگرز تقدیر شود

محمدابراهیم امامی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد قبول مسئولیت سخنگویی فدراسیون کشتی بعد از استعفای حسن رنگرز اظهار داشت: ما عاشق کشتی هستیم و هر کجا که بتوانیم، خدمت کنیم، دریغ نخواهیم کرد. وقتی هدف خدمت باشد، فرقی نمی کند که چه جایی است. رنگرز از قهرمانان بزرگ و بااخلاق کشتی است و حتما باید از زحمات او در فدراسیون تقدیر شود، مسلما هر جا که باشد هیچ گاه کشتی را فراموش نخواهد کرد و در بخش استعدادیابی وزارت ورزش نیز می تواند خیلی به کشتی کمک کند. با درایتی که از او سراغ داریم، می دانیم به همه ورزش خدمت خواهد کرد، ضمن اینکه نگاهی ویژه نیز به کشتی خواهد داشت.

وی در مورد برنامه های پیش روی کشتی ایران بعد از تعویق المپیک خاطرنشان کرد: منتظر تقویم جدید اتحادیه جهانی هستیم. اتحادیه بخشی از مسابقاتش را به تعویق انداخته و قرار است آنها برای تعیین تاریخ مجدد، جلسه بگذارند. مشخصا این ویروس ناشناخته، وضعیت کشتی را مشخص خواهد کرد و اینکه از چه زمانی می شود دوباره برگزاری مسابقات را از سر گرفت. تا امروز که طب بخشنامه اتحادیه جهانی، تمام مسابقات تا 10 تیرماه لغو و مسابقات گزینشی المپیک نیز به تاریخ مشابه سال 2021 موکول شده است. قطعا تا پیش از 10 تیر ماه نشستی در اتحادیه جهانی برگزار خواهد شد تا در مورد مسابقات به تعویق افتاده و زمان به جریان افتادن رقابت ها تصمیم گیری شود.

امامی در خصوص اینکه آیا امسال مسابقات جهانی به جای المپیکِ به تعویق افتاده برگزار خواهد شد؟ گفت: هنوز اتحادیه جهانی در این خصوص چیزی نگفته است. در سال المپیک، مسابقه جهانی برگزار نمی شد و چنین چیزی در تقویم اتحادیه جهانی نیست، حالا اینکه بعد از تعویق یک ساله المپیک چه تصمیمی در خصوص تقویم اتحادیه جهانی گرفته خواهد شد، مستلزم تشکیل جلسه اتحادیه با در نظر گرفتن موقعیت فعلی جهان است.

سخنگوی فدراسیون کشتی در پایان در مورد زمان معرفی مدیر تیم های ملی کشتی فرنگی تاکید کرد: اردوی تیم های ملی تعطیل است و این موضوع نیز در دست بررسی است.نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان