روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

آخرین اخبار از آتش‌سوزی گچساران

خبرگزاری تسینم: معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از دستور فرمانده کل سپاه پاسداران برای اعزام بالگرد به ارتفاعات گچساران خبر داد و گفت: بنا به دستور سردار سلامی، این بالگرد به مدت یک هفته در اختیار ستاد حوادث غیرمترقبه استان قرار می‌گیرد.

عزیز فیلی اظهار داشت: روز گذشته بخش عمده‌ای از حادثه آتش‌سوزی که از چند روز قبل در ارتفاعات شهرستان گچساران شروع شده بود، مهار شد اما به علت وزش باد و مشکلاتی مانند صعب‌العبور بودن منطقه، مجددا دیشب شعله‌ور شد.

وی با بیان اینکه شب گذشته هماهنگی‌های لازم در منطقه به عمل آمد و اکیپ‌های مناسبی برای خاموش کردن آتش انتخاب شدند، افزود: دو دستگاه بالگرد هوانیروز ارتش و یک دستگاه بالگرد شرکت نفت گچساران از صبح امروز به کمک آمدند و نیروها را به ارتفاعات منتقل کردند.

بیشتر بخوانید

جنگل‌های گچساران همچنان می‌سوزند؛ پرواز 3 بالگرد بر فراز آسمان آتشی دوگنبدان

کهگیلویه و بویراحمد؛ آتش‌سوزی کوه‌های گچساران دوباره شعله‌ور شد/ 2 بالگرد آبپاش به کمک می‌آیند

کهگیلویه و بویراحمد؛ آتش‌سوزی کوه خومی گچساران پس از 36 ساعت مهار شد

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه استاندار نیز هم‌اکنون در منطقه محل آتش‌سوزی حضور دارد، عنوان کرد: آتش‌سوزی در سمت شرق منطقه مهار شده و نیروها در حال خاموش کردن آتش در سمت غرب منطقه هستند که امیدواریم تا پایان عصر امروز بتوانیم آتش‌سوزی را به طور کامل مهار کنیم.

فیلی همچنین از دستور فرمانده کل سپاه پاسداران برای اعزام بالگرد به ارتفاعات گچساران خبر داد و گفت: بنا به دستور سردار سلامی این بالگرد به مدت یک هفته در اختیار ستاد حوادث غیرمترقبه استان قرار می‌گیرد.

 

مهار آتش‌سوزی گچساران در چندین جبهه/ اعزام بالگردهای آب‌پاش ارتش
معاون امور عمرانی عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از مهار آتش‌سوزی جنگل‌های گچساران در چندین مرحله خبر داد و گفت: آتش در 2 منطقه دیگر نیز به‌زودی مهار می‌شود.

عزیز فیلی در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: آتش‌سوزی جنگل‌های گچساران که از روز جمعه آغاز شده بود و در چند مرحله طی روز یکشنبه مهار شد و وزش شدید باد و صعب‌العبور بودن منطقه عاملی برای شعله‌ور شدن مجدد آتش شد.

معاون امور عمرانی عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در حال حاضر آتش‌سوزی در چند جبهه مهار شده است، عنوان کرد: یک یا 2 منطقه دیگر مانده که با مهار آتش‌سوزی در این مناطق می‌توانیم شاهد مهار کامل آتش‌سوزی تا پایان عصر باشیم.

فیلی با اشاره به امدادرسانی هوایی، حضور و هلی‌برد نیرو از طریق بالگردهای ارتش، گفت: از صبح امروز هلی‌برد نیرو توسط بالگردهای ارتش و شرکت نفت در منطقه انجام شده و ده‌ها اکیپ در منطقه آتش‌سوزی حضور دارند.

معاون امور عمرانی عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به حضور میدانی در منطقه، افزود: 2 بالگرد ارتش به شکل آماده‌باش و اعلام برای اطفای حریق هوایی هستند.

فیلی گفت: نیروهای مردمی، نظامی، بسیج و دستگاه‌ها در قالب ده‌ها اکیپ در حال تلاش برای مهار آتش هستند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر