روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۳/۰۶

سهامداران شرکت‌های ماشین‌سازی اراک، مخابرات ایران و داروسازی فارابی در بورس و معامله‌گران شرکت‌های شرکت‌‌های بیمه دی، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و توسعه مولد نیروگاهی جهرم هم در فرابورس بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز 99/03/06

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت 33هزار و 151واحدی در ارتفاع 926هزار و 688واحد به کار خود پایان داد و تعداد 4 میلیارد و 866میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 6هزار و 380میلیارد تومان در 786 هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های صنایع شیمیایی سینا، تامین ماسه‌ ریخته‌گری و دارویی لقمان امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌های ماشین‌سازی اراک، مخابرات ایران و داروسازی فارابی نیز بیشترین افت را در سبد سهام خود داشتند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2 میلیارد و 258میلیون ورقه به‌ارزش 6هزار و 216میلیارد تومان در 622هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 197واحد افت کرد و در ارتفاع 10 هزار و 825واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های پتروشیمی مارون، سنگ آهن گهر زمین و بازرگانی و تولیدی مرجان کار شاهد افزایش قیمت را داشتند و در مقابل شرکت‌‌های بیمه دی، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و توسعه مولد نیروگاهی جهرم هم بیشترین افت قیمت را شاهد بودند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر